Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку учета плательщиков единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование

ЛІГА:ЗАКОН
Мониторинг от 02.11.2017

Мінфін
Наказ
"Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"
від 25.09.2017 N 803

Мінфін наказом від 25.09.2017 N 803 вніс зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Зокрема, уточнено, що функції обліку платників єдиного внеску у контролюючому органі здійснюють підрозділи обслуговування платників. Такі підрозділи утворюються в Державній фіскальній службі України, головних управліннях ДФС в областях, м. Києві, Офісі великих платників податків ДФС, державних податкових інспекціях у районах, містах (крім міста Києва), районах у містах, об'єднаних державних податкових інспекціях. При цьому розмежовано поноваження контролюючих органів різних рінів.

Одночасно скасовано право керівника контролюючого органу прийняти рішення про непроведення перевірки у разі зняття з обліку як платника ЄСВ фізособи-підприємця.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 
ЛIГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua

Опрос