Идет загрузка документа (88 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении тарифов на тепловую энергию и установлении, согласовании тарифов на коммунальные услуги по централизованному отоплению и поставке холодной и горячей воды и водоотводу холодной и горячей воды для бюджетных учреждений

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 05.02.2009 № 128
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.02.2009 р. N 128

Київ

Про затвердження тарифів на теплову енергію та встановлення, погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання холодної та гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ

Розпорядження скасовано в частині прирівняння підприємств,
 установ та організацій до бюджетних установ при застосуванні тарифів
 на теплову енергію, на комунальні послуги з централізованого опалення і
 постачання холодної та гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води
(згідно з Указом Президента України
 від 9 лютого 2009 року N 76/2009)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 2 березня 2009 року N 230)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про житлово-комунальні послуги", "Про теплопостачання", "Про питну воду та питне водопостачання", Указу Президента України від 03.02.2009 N 65/2009 "Про скасування рішень голови Київської міської державної адміністрації", Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 N 955, Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 N 959, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 27.06.2008 N 190, з метою запровадження тарифів та реалізації власних (самоврядних) повноважень:

1. Погодити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", для відпуску бюджетним установам (додаються).

2. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами і погодити на цьому рівні тарифи на зазначені послуги виконавцям усіх інших форм власності (додаються).

3. Затвердити тарифи на теплову енергію, що виробляється АК "Київенерго" та ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль", для відпуску бюджетним установам (додаються).

4. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виробникам цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами і погодити на цьому рівні тарифи на зазначені послуги підприємствам - виробникам усіх інших форм власності, в тому числі АК "Київенерго" (в частині теплових пунктів, що знаходяться на її балансі та в зоні теплопостачання АК "Київенерго") і ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль" - на теплових пунктах, що знаходяться на балансі АК "Київенерго" в зоні теплопостачання ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль" (додаються).

5. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами і погодити на цьому рівні тарифи на зазначені послуги виконавцям усіх інших форм власності (додаються).

6. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) постійно проводити методично-роз'яснювальну роботу з виробниками, виконавцями та споживачами комунальних послуг стосовно проведення розрахунків за комунальні послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

7. Взяти до уваги, що:

- тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з бюджетними установами та прирівняними до них споживачами відповідно до укладених з ними договорів;

- тарифи на комунальні послуги з централізованого водовідведення холодної та гарячої води, які надаються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з бюджетними установами та прирівняними до них споживачами відповідно до укладених з ними договорів.

8. Розрахунки за холодну воду, що використовується для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, та відповідний обсяг стоків, проводяться за тарифами, що встановлені на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення для відповідних груп споживачів.

9. Послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення, використані споживачами в разі їх підключення до водопровідних або каналізаційних мереж основного споживача, віднесеного до більш високої групи оплати, сплачуються за тарифами групи, до якої належать, тільки в тому разі, якщо основний споживач надав ВАТ "АК "Київводоканал" відповідні дані.

10. ВАТ "АК "Київводоканал" завершити обладнання всіх центральних і індивідуальних теплових пунктів засобами обліку холодної води, які обліковують холодну воду, що використовується на вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, та здійснювати нарахування балансоутримувачам теплових пунктів виключно за їх показаннями.

11. З метою прискорення надходження коштів на рахунки підприємств-виробників комунальних послуг, сплачених за фактично спожиті послуги орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках, власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням, доручити КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" створити та підтримувати в актуальному стані загальноміську базу нарахувань за комунальні послуги, проводити розщеплення та облік платежів, які надійшли на окремий розподільчий рахунок, та перераховувати кошти на рахунки підприємств-виробників.

12. КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", організаціям та установам, що проводять нарахування за фактично спожиті комунальні послуги, при розрахунках з орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках, з власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням, внести зміни у відповідні платіжні документи на сплату за комунальні послуги.

13. Визнати такими, що втратили чинність, з моменту введення в дію тарифів, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

- від 25.12.2008 N 1780 "Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів";

- від 25.12.2008 N 1780/1 "Про погодження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів".

14. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова 

Л. Черновецький 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", для відпуску бюджетним установам

N
п/п
 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф, грн. за 1 куб. м води 

Тариф, грн. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Бюджетні установи 

2,12 

2,54 

1,80 

2,16 

Примітки:

1. Тарифи для бюджетних установ застосовуються також і при розрахунках із споживачами Київської області.

2. Тарифи для бюджетних установ застосовуються також і при розрахунках з підприємствами, установами та організаціями, зазначеними у додатку 1 та додатку 2.

3. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами

N
п/п
 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф, грн. за 1 куб. м води 

Тариф, грн. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Бюджетні установи 

2,20 

2,64 

1,87 

2,24 

Примітки:

1. Тарифи для бюджетних установ застосовуються також і при розрахунках із споживачами Київської області.

2. Тарифи для бюджетних установ застосовуються також і при розрахунках з підприємствами, установами та організаціями, зазначеними у додатках 1 та 2 до Тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", для відпуску бюджетним установам.

3. В тарифах на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води враховані витрати в розмірі 4 %, в тому числі:

2,5 % - витрати виконавців послуг, які пов'язані з нарахуванням та збором платежів споживачів цих послуг;

1,5 % - витрати КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" за ведення загальноміської бази нарахувань, розщеплення та обліку платежів та перерахування коштів на рахунки підприємств - виробників комунальних послуг.

4. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Перелік
підприємств, установ та організацій, до яких застосовуються тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", для відпуску бюджетним установам

1. Будинки творчості, творчі спілки, їх підрозділи і місцеві організації при умові, якщо вони не займаються комерційною діяльністю.

2. Молочно-роздаточні пункти дитячого харчування, молочна фабрика-кухня дитячого харчування N 1, молочна кухня Подільського району при дитячій лікарні N 9, молочна кухня Дніпровського району при Центральній районній поліклініці N 1, ВАТ "Завод дитячого харчування "Салюс".

3. Дошкільні установи та середні навчальні заклади (дитячі садки, школи всіх типів, ліцеї, гімназії, школи-інтернати, дитячі будинки), позашкільні заклади освіти (дитячі технічні станції, туристичні станції, станції юних натуралістів, будинки дитячої творчості, підліткові клуби, дитячі оздоровчі табори тощо) усіх форм власності.

4. Бібліотеки, музеї, заповідники, будинки культури, клуби, науково-методичні центри, зоопарк, школи естетичного виховання дітей.

5. Державне комунальне підприємство "Телерадіокомпанія "Київ".

6. Товариство з обмеженою відповідальністю "Санаторій "Маяк".

7. Товариство з обмеженою відповідальністю "Оздоровчий табір "Лідер".

8. Підприємства, які надають ритуальні послуги.

9. Громадські благодійні фонди та заклади, що надають послуги з догляду за хворими і літніми громадянами, дітьми та інвалідами.

10. Український конгрес інвалідів та їм подібні.

11. Спортивно-оздоровчий комплекс "Водник", палац підводного спорту "Школа плавання та здоров'я".

12. ВАТ "АК "Київводоканал", АК "Київенерго", міські та районні комунальні шляхово-експлуатаційні підприємства, ВАТ "Київспецтранс", підприємства міського благоустрою та зеленого господарства (крім ремонтних управлінь КО "Київзеленбуд"), парки культури та відпочинку комунальної власності міста.

13. Підприємства (об'єднання) і організації Українського товариства сліпих і Українського товариства глухих.

14. Центр соціальної реабілітації, спілка ветеранів Афганістану та інші ветеранські організації.

15. Українська Екологічна Асоціація "Зелений світ".

16. Хлібозаводи.

17. Державне підприємство "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця".

18. Державне підприємство "Дочірнє підприємство закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" "Київська міська курортна бальнеолікарня профспілок України".

19. Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

20. Комунальне підприємство "Водно-інформаційний центр".

21. Релігійні організації усіх конфесій.

22. Фізкультурно-оздоровчі і спортивні споруди (крім фітнес-клубів).

23. Головне управління по м. Києву та Київській області відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" та підпорядковані йому філії - відділення.

24. Громадські організації.

25. Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Київській муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва".

26. Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр оперети".

27. Державне підприємство "Санаторій "Конча-Заспа".

28. Палац культури ВАТ "Науково-виробниче об'єднання "Більшовик".

 

Перелік промислових підприємств - виробників м. Києва

1. АТЗТ Виробничо-торговельна фірма "Глорія".

2. ТОВ "Мона".

3. ВАТ Швейна фабрика "Воронін".

4. ЗАТ "Киянка".

5. ТОВ "Киянка+".

6. ЗАТ НВЦ "Ордана".

7. ТОВ "РОАСТМАСТЕР".

8. ЗАТ "Лінкс-2".

9. ЗАТ "Київська кондитерська фабрика ім. К. Маркса".

10. ВАТ "Київський маргариновий завод".

11. ЗАТ "Перший Київський молочний завод".

12. ЗАТ "Імперіал Тобакко Продакшн Україна".

13. ВАТ ПБК "Славутич".

14. ТОВ "Амбар".

15. ТОВ "Арго Трейд".

16. ВАТ "Коммаш".

17. ВАТ "Квант".

18. ВАТ "УХЛ-маш".

19. ВАТ "Експериментально-механічний завод".

20. ДП Київський завод "Імпульс".

21. ТОВ "Аверс LTD.

22. ТОВ "УМС-Бот".

23. ВАТ "КЕЗНО".

24. ЗАТ "Корчуватський комбінат будівельних матеріалів".

25. ВАТ "Завод залізобетонних конструкцій N 1".

26. ВАТ "Київопорядкомплект".

27. ВАТ "Завод опоряджувальних матеріалів".

28. ВАТ "Комбінат будіндустрії".

29. ВАТ "Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської".

30. ВАТ "Асфальтобетонний завод",

31. ВАТ "Мостових залізобетонних конструкцій".

32. ВАТ "Асфальтобетонний завод ДАБ Столичний".

33. ТОВ "К-Б-К".

34. ТОВ "Бетон-Сервіс".

35. ЗАТ "Завод керамзитового гравію".

36. ТОВ "Тандем ЛТД".

37. ТОВ "Дикергофф-Україна".

38. ПП "Ювента Гласс".

39. ТОВ "Л-Груп"

40. ЗАТ "Піастрелла"

41. ТОВ "Термогласс"

42. ТОВ "Атем"

43. ВАТ "Завод гумових та латексних виробів"

44. ТОВ "Інтерагропак".

45. ТОВ НВФ "Сімок".

46. ТОВ ТД "Композит-Сервіс".

47. ТОВ "Союзтрейдинг".

48. ТОВ "СавВАТС".

49. ТОВ "ЕСКО".

50. ВАТ "Аверс".

51. ЗАТ "Домовик".

52. ПП ТОВ "Укршпон".

53. ТОВ фірма "Студент".

54. ТОВ СП "Венетто".

55. ПП "Горлушко".

56. ТОВ "Тісо".

57. ТОВ "Елетон".

58. ТОВ "Ортопедичний НВРЦ "Ортес".

59. ТОВ "Красс".

60. ВАТ "Київський ювелірний завод".

61. ДП "Національний центр ім. О. Довженка".

62. ТОВ "Пролог семікор".

63. ТОВ НВК "Фарм-біотек".

64. ТОВ НВП "Еколог".

65. ТОВ "Металіст-97".

66. ЗАТ "Діавест+".

67. ТОВ "Арофел Семікор".

68. ТОВ "Кардтех".

69. ТОВ "Велта ЛТД".

70. Казенне підприємство "Радіовимірювач".

71. ВАТ "Київський радіозавод".

72. ВАТ "ПіСіБі-Радіозавод".

73. ВАТ "Елміз".

74. ВАТ "Укрліфтсервіс".

75. ДП "Київліфт-1".

76. ВАТ "Інструментальний завод".

77. ВАТ "Тарантспецсервіс".

78. ВАТ "Енергетик".

79. ТОВ НВФ "Відікон".

80. ЗАТ "Кордон Авіа Сервіс".

81. ТОВ "Олбрізсервіс".

82. ТОВ НВФ "Венбест".

83. ВАТ "Телевізійний завод "Славутич".

84. ТОВ НВП "Техномет".

85. ДАХК "Київський радіозавод".

86. ТОВ "Ванбуд".

87. ВАТ "Текстеші".

88. ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".

89. ЗАТ "Індар".

90. ДП "СІ ДІ МАСТЕР".

91. ВАТ "Ґрат".

92. ТОВ "Ітак".

93. ТОВ "Українські джерела".

94. КП "Київський птахокомбінат".

95. ТОВ "Колос Лтд".

96. ТОВ "Євроморозпродукт".

97. ТОВ "М'ясний Альянс".

98. ТОВ "Дільче Віта".

99. ВАТ "Фабрика кулінарії".

100. ТОВ "Ролей".

101. ТОВ "Природні продукти".

102. ЗАТ "Модус".

103. ВАТ "Дарницький завод ЗБК".

104. СП "Основа-Солсиф".

105. ЗАТ "Осокор".

106. ТОВ "СП Голографія".

107. ТОВ "ЗНАК".

108. ТОВ "Атілла".

109. ЗАТ "Вторресурси-3".

110. ВАТ "Південь".

111. ТОВ "Київський фігурний завод".

112. ДП "Київський державний завод "Буревісник".

113. ВАТ "Київхімволокно".

114. ЗАТ "Холдінгова компанія "Бліц-інформ".

115. Київський монтажно-заготівельний завод N 2.

116. НВП "Тексма".

117. ТОВ "БМБ Компаунд".

118. ТОВ НВП "Катран".

119. Дослідне виробництво "Інститут органічної хімії НАН України".

120. ЗАТ "Будіндустрія-3".

121. ТОВ "Новий друк".

122. ТОВ "Полірем".

123. НВП "Печать".

124. ТОВ НВП "Автомкомплексприлад".

125. ПП "Копос Електро УА".

126. ТОВ "Беркон".

127. ТОВ "Полірем-Баухемі".

128. ТОВ "ТМ Спецмаш".

129. Науково-виробниче приватне підприємство "АНЄГ".

130. ТОВ "МАГ-200".

131. ТОВ "Тетра-Отіч".

132. ТОВ "Геоком-Рест".

133. ЗАТ "Піллар".

134. ТОВ "Друкарня "Бізнес поліграф".

135. ТОВ "ТД Алком".

136. ПП "КС-ПЛАСТ".

137. ТОВ "Мінімакс".

138. ВАТ "Галактан".

139. ТОВ "Русанівський м'ясокомбінат".

140. ТОВ "Актів ЛТД".

141. ЗАТ "Енергогенеруюча компанія "Дартеплоцентраль".

142. АТ "Укрвторчормет".

143. ВАТ "Укрпластик".

144. ТОВ "Завод Вулкан".

145. ДП "Дарницький вагоноремонтний завод".

146. ТОВ "Алюма Профіль Сервіс".

147. ТОВ "Євро-Прокат".

148. ВАТ "КЗЕК".

149. ВАТ КМЗ "Магістраль".

150. Структурний підрозділ КП "Київський метрополітен" "Вагоноремонтний завод".

151. ЗАТ "Фанплит".

152. ВАТ "Київський завод "Граніт".

153. ТОВ "Текс-стиль".

154. ТОВ "Київміськвторресурси".

155. ТОВ СП "Буддеталь".

156. Мале приватне підприємство "Рабіца".

157. Державне дослідне підприємство бактеріологічних заквасок.

158. ДП "Фаворит Плюс".

159. ТОВ "Герольд майстер".

160. Науково-виробнича фірма "Версія".

161. ТОВ Науково-виробнича фірма "ІРКОМ ЕКТ".

162. ТОВ "ПОЛІС-ПЛЮС".

163. ТОВ "ЕЛАН".

164. ТОВ "Луч".

165. ТОВ "Завод "Мікрони".

166. ВАТ "Експериментально-механічний завод "Металіст".

167. МП у формі ТОВ "Удача".

168. ТОВ "Перший трубний завод".

169. ТОВ "Електромакс".

170. ВАТ "Завод пластмас".

171. ТОВ "Інвікта".

172. ТОВ "Конкорд".

173. ТОВ "Квін Свіг".

174. ВАТ "Київський завод "РІАП".

175. ТОВ "Алєс".

176. ТОВ "СК Джонсон".

177. ВАТ Концерн "Фреш АП".

178. ЗАТ "Елпо".

179. ТОВ "Тіккуріла".

180. ЗАТ КЕМЗ "Зварка".

181. ЗАТ "Завод "Протекон".

182. ДП "Телеком-Пневматик".

183. ВАТ "Київський завод "Геофізприлад".

184. ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І. Д.".

185. ВАТ "Тодак".

186. Київське спеціалізоване підприємство "Пожтехніка".

187. ВАТ "Цукроавтомат".

188. ДП "Київський завод "Генератор".

189. ВАТ "Завод "Маяк".

190. ЗАТ "Київське управління комплектації".

191. ВАТ "Промзв'язок".

192. ЗАТ "Київське виробниче об'єднання "Медапаратура".

193. ТОВ Київське виробничо-технічне об'єднання "Медапаратура".

194. ТОВ "Промпласт".

195. ТОВ "Технохол".

196. ВАТ "ДОК-7".

197. Колективне підприємство "Рута-2".

198. ВАТ "Каре".

199. ТОВ "Сатурн ГіК".

200. ТОВ "Бетон Комплекс".

201. ВАТ "Завод ЗБВ ДБК N 4".

202. ЗАТ Залізобетонних виробів "Поліськ-сільбуд".

203. ВАТ Виробничо-будівельний комбінат "Кібер".

204. Госпрозрахункове державне підприємство "Алмазінструмент".

205. ЗАТ "Піонтекс".

206. ПП "БМТ стиль".

207. ПП "Ярослав".

208. СП "Ріф-1".

209. ЗАТ "Чинбар".

210. ТОВ "Торнадо".

211. ТОВ "Фальком".

212. ВАТ "Макаронна фабрика".

213. ЗАТ "Оболонь".

214. ВАТ "Техводсервіс".

215. ЗАТ "Київський завод вуглекислоти".

216. ТОВ "Сава".

217. ТОВ "ЕЙБЛ лтд КО"

218. ВАТ "Київська поліграфічна фабрика "Зоря".

219. ДП "Поліграф комбінат "Зоря".

220. ЗАТ "Промзв'язок".

221. ДП "Київська офсетна фабрика".

222. ТОВ "Український папір".

223. ПП "РК "Майстер принт".

224. ЗАТ "Полімер".

225. ВАТ "Вторес".

226 ТОВ "Максаліна".

227. ДП завод "Арсенал".

228. Науково-виробнича фірма "ППЛ".

229. ВАТ "Квіза".

230. ТОВ Дослідно-експериментальний завод "Залізничник".

231. ЗАТ "Київський завод електротранспорту"

232. ЗАТ "Пакет".

233. ЗАТ Українсько-угорське Спільне підприємство "УкртараВоланпак".

234. ЗАТ Науково-виробниче об'єднання "Гідромаш".

235. ТОВ "Моделей виробничого та робочого одягу".

236. ВАТ "Київський завод "Радар".

237. ТОВ "Інтертехнологія".

238. ЗАТ "Євровікнобуд".

239. Науково-виробниче підприємство "Квант-Ефір".

240. ТОВ СП "СолоМія".

241. ТОВ "Антарес".

242. ТОВ "Профсталь".

243. ЗАТ "Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій".

244. ТОВ "Кат Метал Україна".

245. ТОВ "РКС".

246. Дочірнє підприємство ВАТ "Радар" "Гальванотехніка".

247. ТОВ "Едвенчер".

248. ТОВ "Торговий дім "Алмаз-Діамант".

249. ТОВ "УДЕК".

250. ТОВ "Грейд".

251. ЗАТ "Київмлин".

252. Філія "Київкомбікорм" ЗАТ "Комплекс Агромарс".

253. ВАТ "Завод молочної кислоти".

254. ЗАТ "Київський завод шампанських вин "Столичний".

255. ЗАТ "Пивзавод на Подолі".

256. ВАТ "ДОК N 3"

257. ВАТ "Спецмеблі".

258. ТОВ "ДОЗ".

259. ДП "Тетра Пак Україна".

260. ВАТ "Видавництво "Київська правда".

261. Командитне товариство "Київська нотна фабрика".

262. ТОВ "Євроформат ППМ".

263. ВАТ "Фармак".

264. ЗАТ "Київський вітамінний завод".

265. ТОВ "Шиферний завод".

266. ВАТ "Азбодеревскло".

267. ДП "ЛК-Металургія".

268. ТОВ "АДМ".

269. СП "Іберус-Київ".

270. АТЗТ "Квазар-Мікро-Техно".

271. ДП ВАТ "Київ хліб" "Хлібінжиніринг".

272. ЗАТ "Вторполімермаш".

273. ВАТ "Київполіграфмаш".

274. ВАТ "Квазар".

275. Київське протезно-ортопедичне підприємство.

276. ЗАТ "Київський суднобудівний-судноремонтний завод"

277. АТ "Завод "Ленінська кузня".

278. ТОВ "Укрзапчастина" Філія "Тракторний завод".

279. Державне підприємство "Київський авіаційний завод" "АВІАНТ".

280. Закрите акціонерне товариство Науково-виробничий центр "Борщагівський ХФЗ".

281. ВАТ "Завод сантехнічних заготовок".

282. ЗАТ "РУУККІ Україна".

283. ЗАТ "ОТІС".

284. Державне Науково-виробниче підприємство "Електронмаш".

285. ПП "Росток-СД".

286. АТВТ "Святошино".

287. ВАТ "Жуляни".

288. Київське АТЗТ "Каштан".

289. ВАТ "Веркон".

290. ЗАТ "Форум-ДС".

291. ЗАТ "Фабрика технічних тканин "Технофільтр".

292. АТЗТ Науково-виробниче об'єднання "Практика".

293. Київське ДП "Ізумруд".

294. ЗАТ "Завод будівельних виробів-1".

295. ТОВ фірма "Фавор".

296. АНТК ім. Антонова.

297. ПП Науково-технологічний центр "Редуктор".

298. ВАТ "Київський санітарно-технічний завод".

299. ЗАТ "АТЕК".

300. ВАТ "Завод Спецбетон".

301. ЗАТ "Завод офісних та спеціальних меблів".

302. ТОВ фірма "Семпал Ко ЛТД".

303. ТОВ "Віраж".

304. ТОВ "Ролікон".

305. ВАТ "Електротехнічний завод".

306. ТОВ "Зенкіс".

307. ЗАТ "Київський експериментальний завод побутової хімії".

308. ЗАТ "Завод будівельних конструкцій".

309. ТОВ "Робіка".

310. Український Консорціум "Екосорб".

311. ТОВ "Фомальгаут-Полімін".

312. Іноземне підприємство "РЕТАЛ Україна".

313. Спільне українсько-австралійське підприємство ТОВ "ДАБЛ-ДЖІ Лтд".

314. ЗАТ "Метра".

315. ТОВ "Київська бісквітна фабрика".

316. ТОВ "Свєтпринт".

317. ТОВ Виробничо-комерційна фірма "Діамант-ВКФ".

318. ТОВ Виробничо-комерційне підприємство "СТ-друк".

319. Комунальне підприємство "Промінь".

320. ТОВ "Торговий дім "Рода".

321. ТОВ "Агромат-Декор".

322. ТОВ "Інструментальний завод".

323. ТОВ "Ковальсько-пресовий завод".

324. ТОВ "Верстат-нормаль".

325. МП ТОВ "Редукгор-сервіс".

326. ТОВ Науково-виробничий центр "Антей ЛТД".

327. ТОВ "КВМ завод водотеплолічильників".

328. ТОВ "Ардіс".

329. ПП "Маріам-С".

330. ТОВ "Автобудкомплекс-К".

331. Дочірнє підприємство "Єврософт-пром".

332. ТОВ "Ливарні технології".

333. ТОВ "ДАК".

334. ПП "Флексо-сервіс".

335. ВАТ "Аналітприлад".

336. ВАТ "Науково-виробниче підприємство "Більшовик".

337. ВАТ "Дослідно-експериментальний завод N 20 Цивільної авіації.

338. ВАТ "Елекон".

339. АТ "Емко".

340. ДП Завод 410 Цивільної авіації.

341. ЗАТ "ІНКОМ".

342. Орендне підприємство "6-й Київський авторемонтний завод".

343. ВАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

344. ДП Виробниче об'єднання "Київприлад".

345. ВАТ "Меридіан".

346. ТОВ "Прес".

347. ВАТ "Київський завод реле та автоматики".

348. ВАТ "Київський ремонтно-механічний завод".

349. ВАТ "Ремторгустаткування".

350. ТОВ "Кій-В".

351. ЗАТ "Компанія Росток".

352. ПП "Віват-Плюс".

353. ТОВ "РІК-ПЛАСТ".

354. ТОВ "НД Датекс".

355. ТОВ "Стоїк".

356. ТОВ "Росток-Елеком".

357. ТОВ "Ело Пак".

358. ЗАТ "Астра Люкс".

359. ЗАТ "Горлиця".

360. ЗАТ "Трикотажна фабрика "Роза".

361. Дочірнє підприємство "Роза-Хутро".

362. ЗАТ "Орлан".

363. ТОВ "С. О. В. ГАВАНЬ".

364. Філія "Холодокомбінат N 4 ПП "Рось".

365. ПП "Твін".

366. ТОВ "ФАБРИКА СВІТЯЗЬ".

367. ТОВ "ЕКСІМТРЕЙД".

368. ВАТ "Біофарма".

369. ЗАТ "Кисневий завод".

370. ЗАТ "Екологоохоронна фірма "Креома-Фарм".

371. ТОВ "Ленбуд".

372. ТОВ "Фарма-Старт".

373. ТОВ "Карапуз".

374. ВАТ "Домобудівний комбінат "Відрадний".

375. ВАТ "Експериментальний завод залізобетонних шпал".

376. Завод залізобетонних виробів ВАТ "ДБК-3".

377. ТОВ "Кнауф Гіпс Київ".

378. ТОВ "АРСЕНАЛ-ЦЕНТР".

379. ВАТ "Завод скловиробів".

380. ЗАТ фірма "Авіаінвест".

381. ЗАТ "Віпол".

382. ТОВ "Колорит".

383. ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Олавтекс".

384. ТОВ "ДКБ "Ротекс".

385. ПП "Видавництво "Фенікс".

386. Видавничо-поліграфічний центр "Такі справи".

387. ЗАТ "Фасувально-картонажна фабрика".

388. ВАТ завод "Ремточмеханіка".

389. ТОВ "Смартгеймз".

390. ЗАТ "Лагода".

391. Дослідний завод зварювальних матеріалів ім. О. Патона.

392. Державна акціонерна холдінгова компанія "Артем".

393. ДП машинобудівна фірма "Артем".

394. ЗАТ "Аура"

395. ВАТ "Інструментальний завод"

396. ВАТ "Завод електрохімічних покриттів".

397. ВАТ завод "Артем-полі зварювання".

398. ВАТ завод "Артеммаш".

399. ДП ВАТ "Артемполімер".

400. ВАТ "Виробничо-комерційна фірма АС".

401. ВАТ деревообробний завод "Явір".

402. ВАТ завод "Русава".

403. ВАТ завод "Універсал-А".

404. ВАТ "Артем-контакт".

405. ВАТ "Артем-зварювання".

406. ВАТ Проектно-виробнича фірма "Макрос".

407. ВАТ "Київський мотоциклетний завод".

408. ВАТ "Електроприлад".

409. ВАТ АК "Сатер"

410. ВАТ "Будшляхмаш".

411. ВАТ "Київський завод автоматики ім. Петровського".

412. ВАТ "Київський електротехнічний завод "Транссигнал".

413. ЗАТ "Епос".

414. ДП Поліграфічний комбінат "Україна".

415. ЗАТ "Книга".

416. ДП Друкарня МВС України.

417. ЗАТ "Поліграфіст".

418. ВАТ "Поліграфкнига".

419. ДП Видавництво "Преса України".

420. ВАТ Київський завод безалкогольних напоїв "Росинка".

421. ВАТ "Київмедпрепарат".

422. Державне комунальне підприємство "Фармацевтична фабрика".

423. ТОВ Науково-виробнича фірма "ЮТАМ".

424. ТОВ "Дана-Мода".

425. ТОВ "Філкон".

426. ЗАТ Науково-виробнича компанія "Діапрофмед".

427. ВАТ "Газприлад".

 

Тарифи
на теплову енергію, що виробляється АК "Київенерго" та ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль", для відпуску бюджетним установам

N
п/п 

Назва підприємства 

Бюджетні установи 

грн. за 1 Гкал (без ПДВ) 

грн. за 1 Гкал (з ПДВ) 

1. 

АК "Київенерго" 

251,04 

301,25 

2. 

ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль" 

251,04 

301,25 

Примітка: тарифи для бюджетних установ застосовуються також і при розрахунках з підприємствами, установами та організаціями, зазначеними у додатку 1 та додатку 2.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Перелік
підприємств, установ та організацій, до яких застосовуються тарифи на теплову енергію, що виробляється АК "Київенерго" та ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль", для бюджетних установ

1. Будинки творчості, творчі спілки, їх підрозділи і місцеві організації при умові, якщо вони не займаються комерційною діяльністю.

2. Молочно-роздаточні пункти дитячого харчування, молочна фабрика-кухня дитячого харчування N 1, молочна кухня Подільського району при дитячій лікарні N 9, молочна кухня Дніпровського району при Центральній районній поліклініці N 1, ВАТ "Завод дитячого харчування "Салюс".

3. Дошкільні установи та середні навчальні заклади (дитячі садки, школи всіх типів, ліцеї, гімназії, школи-інтернати, дитячі будинки), позашкільні заклади освіти (дитячі технічні станції, туристичні станції, станції юних натуралістів, будинки дитячої творчості, підліткові клуби, дитячі оздоровчі табори тощо) усіх форм власності.

4. Бібліотеки, музеї, заповідники, будинки культури, клуби, науково-методичні центри, зоопарк, школи естетичного виховання дітей.

5. Державне комунальне підприємство "Телерадіокомпанія "Київ".

6. Товариство з обмеженою відповідальністю "Санаторій "Маяк".

7. Товариство з обмеженою відповідальністю "Оздоровчий табір "Лідер".

8. Підприємства, які надають ритуальні послуги.

9. Громадські благодійні фонди та заклади, що надають послуги з догляду за хворими і літніми громадянами, дітьми та інвалідами.

10. Український конгрес інвалідів та їм подібні.

11. Спортивно-оздоровчий комплекс "Водник", палац підводного спорту "Школа плавання та здоров'я".

12. ВАТ "АК "Київводоканал", міські та районні комунальні шляхово-експлуатаційні підприємства, ВАТ "Київспецтранс", підприємства міського благоустрою та зеленого господарства (крім ремонтних управлінь КО "Київзеленбуд"), парки культури та відпочинку комунальної власності міста.

13. Підприємства (об'єднання) і організації Українського товариства сліпих і Українського товариства глухих.

14. Центр соціальної реабілітації, спілка ветеранів Афганістану та інші ветеранські організації.

15. Українська Екологічна Асоціація "Зелений світ".

16. Хлібозаводи.

17. Державне підприємство "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця".

18. Державне підприємство "Дочірнє підприємство закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" "Київська міська курортна бальнеолікарня профспілок України".

19. Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр".

20. Комунальне підприємство "Водно-інформаційний центр".

21. Релігійні організації усіх конфесій.

22. Фізкультурно-оздоровчі і спортивні споруди (крім фітнес-клубів).

23. Головне управління по м. Києву та Київській області відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" та підпорядковані йому філії - відділення.

24. Громадські організації.

25. Комунальний заклад "Театрально-видовищний заклад культури "Київській муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва".

26. Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр оперети".

27. Державне підприємство "Санаторій "Конча-Заспа".

28. Палац культури ВАТ "Науково-виробниче об'єднання "Більшовик".

 

Перелік
промислових підприємств - виробників м. Києва

1. АТЗТ Виробничо-торгівельна фірма "Глорія".

2. ТОВ "Мона".

3. ВАТ Швейна фабрика "Воронін". 

4. ЗАТ "Киянка".

5. ТОВ "Киянка+".

6. ЗАТ НВЦ "Ордана".

7. ТОВ "РОАСТМАСТЕР".

8. ЗАТ "Лінкс-2".

9. ЗАТ "Київська кондитерська фабрика ім. К. Маркса".

10. ВАТ "Київський маргариновий завод".

11. ЗАТ "Перший Київський молочний завод".

12. ЗАТ "Імперіал Тобакко Продакшн Україна".

13. ВАТ ПБК "Славутич".

14. ТОВ "Амбар".

15. ТОВ "Арго Трейд".

16. ВАТ "Коммаш".

17. ВАТ "Квант".

18. ВАТ "УХЛ-маш".

19. ВАТ "Експериментально-механічний завод".

20. ДП Київський завод "Імпульс".

21. ТОВ "Аверс LTD".

22. ТОВ "УМС-Бот".

23. ВАТ "КЕЗНО".

24. ЗАТ "Корчуватський комбінат будівельних матеріалів".

25. ВАТ "Завод залізобетонних конструкцій N 1".

26. ВАТ "Київопорядкомплект".

27. ВАТ "Завод опоряджувальних матеріалів".

28. ВАТ "Комбінат будіндустрії".

29. ВАТ "Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської".

30. ВАТ "Асфальтобетонний завод".

31. ВАТ "Мостових залізобетонних конструкцій".

32. ВАТ "Асфальтобетонний завод "АБ Столичний".

33. ТОВ "К-Б-К".

34. ТОВ "Бетон-Сервіс".

35. ЗАТ "Завод керамзитового гравію".

36. ТОВ "Тандем ЛТД".

37. ТОВ "Дикергофф-Україна".

38. ПП "Ювента Гласс".

39. ТОВ "Л-Груп"

40. ЗАТ "Піастрелла"

41. ТОВ "Термогласс"

42. ТОВ "Атем"

43. ВАТ "Завод гумових та латексних виробів"

44. ТОВ "Інтерагропак".

45. ТОВ НВФ "Сімок".

46. ТОВ ТД "Композит-Сервіс".

47. ТОВ "Союзтрейдинг".

48. ТОВ "СавВАТС".

49. ТОВ "ЕСКО".

50. ВАТ "Аверс".

51. ЗАТ "Домовик".

52. ПП ТОВ "Укршпон".

53. ТОВ фірма "Студент".

54. ТОВ СП "Венетто".

55. ПП "Горлушко".

56. ТОВ "Тісо".

57. ТОВ "Елетон".

58. ТОВ "Ортопедичний НВРЦ "Ортес".

59. ТОВ "Красс".

60. ВАТ "Київський ювелірний завод".

61. ДП "Національний центр ім. О. Довженка".

62. ТОВ "Пролог семікор".

63. ТОВ НВК "Фарм-біотек".

64. ТОВ НВП "Еколог".

65. ТОВ "Металіст-97".

66. ЗАТ "Діавест+".

67. ТОВ "Арофел Семікор".

68. ТОВ "Кардтех".

69. ТОВ "Велта ЛТД".

70. Казенне підприємство "Радіовимірювач".

71. ВАТ "Київський радіозавод".

72. ВАТ "ПіСіБі-Радіозавод".

73. ВАТ "Елміз".

74. ВАТ "Укрліфтсервіс".

75. ДП "Київліфт-1".

76. ВАТ "Інструментальний завод";

77. ВАТ "Тарантспецсервіс".

78. ВАТ "Енергетик".

79. ТОВ НВФ "Відікон".

80. ЗАТ "Кордон Авіа Сервіс".

81. ТОВ "Олбрізсервіс".

82. ТОВ НВФ "Венбест".

83. ВАТ "Телевізійний завод "Славутич".

84. ТОВ НВП "Техномет".

85. ДАХК "Київський радіозавод".

86. ТОВ "Ванбуд".

87. ВАТ "Текстеші".

88. ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".

89. ЗАТ "Індар"

90. ДП "СІ ДІ МАСТЕР".

91. ВАТ "Ґрат".

92. ТОВ "Ітак".

93. ТОВ "Українські джерела".

94. КП "Київський птахокомбінат".

95. ТОВ "Колос Лтд".

96. ТОВ "Євроморозпродукт".

97. ТОВ "М'ясний Альянс".

98. ТОВ "Дільче Віта".

99. ВАТ "Фабрика кулінарії".

100. ТОВ "Ролей".

101. ТОВ "Природні продукти".

102. ЗАТ "Модус".

103. ВАТ "Дарницький завод ЗБК".

104. СП "Основа-Солсиф".

105. ЗАТ "Осокор".

106. ТОВ "СП Голографія".

107. ТОВ "ЗНАК".

108. ТОВ "Атілла".

109. ЗАТ "Вторресурси-3".

110. ВАТ "Південь"

111. ТОВ "Київський фігурний завод".

112. ДП "Київський державний завод "Буревісник".

113. ВАТ "Київхімволокно".

114. ЗАТ "Холдінгова компанія "Бліц-інформ". 

115. Київський монтажно-заготівельний завод N 2.

116. НВП "Тексма".

117. ТОВ "БМБ Компаунд".

118. ТОВ НВП "Катран".

119. Дослідне виробництво "Інститут органічної хімії НАН України".

120. ЗАТ "Будіндустрія-3".

121. ТОВ "Новий друк".

122. ТОВ "Полірем".

123. НВП "Печать".

124. ТОВ НВП "Автомкомплексприлад".

125. ПП "Копос Електро УА".

126. ТОВ "Беркон".

127. ТОВ "Полірем-Баухемі".

128. ТОВ "ТМ Спецмаш".

129. Науково-виробниче приватне підприємство "АНЄГ".

130. ТОВ "МАГ-200".

131. ТОВ "Тетра-Отіч".

132. ТОВ "Геоком-Рест".

133. ЗАТ "Піллар".

134. ТОВ "Друкарня "Бізнес поліграф".

135. ТОВ "ТД Алком".

136. ПП "КС-ПЛАСТ".

137. ТОВ "Мінімакс".

138. ВАТ "Галактон".

139. ТОВ "Русанівський м'ясокомбінат".

140. ТОВ "Актів ЛТД".

141. ЗАТ "Енергогенеруюча компанія "Дартеплоцентраль".

142. АТ "Укрвторчормет".

143. ВАТ "Укрпластик".

144. ТОВ "Завод Вулкан".

145. ДП "Дарницький вагоноремонтний завод"

146. ТОВ "Алюма Профіль Сервіс".

147. ТОВ "Євро-Прокат".

148. ВАТ "КЗЕК".

149. ВАТ КМЗ "Магістраль".

150. Структурний підрозділ КП "Київський метрополітен" "Вагоноремонтний завод".

151. ЗАТ "Фанплит".

152. ВАТ "Київський завод "Граніт".

153. ТОВ "Текс-стиль".

154. ТОВ "Київміськвторресурси".

155. ТОВ СП "Буддеталь".

156. Мале приватне підприємство "Рабіца".

157. Державне дослідне підприємство бактеріологічних заквасок.

158. ДП "Фаворит Плюс".

159. ТОВ "Герольд майстер".

160. Науково-виробнича фірма "Версія".

161. ТОВ Науково-виробнича фірма "ІРКОМ ЕКТ".

162. ТОВ "ПОЛІС-ПЛЮС".

163. ТОВ "ЕЛАН".

164. ТОВ "Луч".

165. ТОВ "Завод "Мікрони".

166. ВАТ "Експериментально-механічний завод "Металіст".

167. МП у формі ТОВ "Удача".

168. ТОВ "Перший трубний завод".

169. ТОВ "Електромакс".

170. ВАТ "Завод пластмас".

171. ТОВ "Інвікта".

172. ТОВ "Конкорд".

173. ТОВ "Квін Свіг".

174. ВАТ "Київський завод "РІАП".

175. ТОВ "Алєс".

176. ТОВ "СК Джонсон".

177. ВАТ Концерн "Фреш АП".

178. ЗАТ "Елпо".

179. ТОВ "Тіккуріла".

180. ЗАТ КЕМЗ "Зварка".

181. ЗАТ "Завод "Протекон".

182. ДП "Телеком-Пневматик".

183. ВАТ "Київський завод "Геофізприлад".

184. ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І. Д.".

185. ВАТ "Тодак".

186. Київське спеціалізоване підприємство "Пожтехніка".

187. ВАТ "Цукроавтомат".

188. ДП "Київський завод "Генератор".

189. ВАТ "Завод "Маяк".

190. ЗАТ "Київське управління комплектації".

191. ВАТ "Промзв'язок".

192. ЗАТ "Київське виробниче об'єднання "Медапаратура".

193. ТОВ Київське виробничо-технічне об'єднання "Медапаратура".

194. ТОВ "Промпласт".

195. ТОВ "Технохол".

196. ВАТ "ДОК-7".

197. Колективне підприємство "Рута-2".

198. ВАТ "Каре".

199. ТОВ "Сатурн ГіК".

200. ТОВ "Бетон Комплекс".

201. ВАТ "Завод ЗБВ ДБК N 4".

202. ЗАТ Залізобетонних виробів "Поліськ-сільбуд".

203. ВАТ Виробничо-будівельний комбінат "Кібер".

204. Госпрозрахункове державне підприємство "Алмазінструмент".

205. ЗАТ "Піонтекс".

206. ПП "БМТ стиль".

207. ПП "Ярослав".

208. СП "Ріф-1".

209. ЗАТ "Чинбар".

210. ТОВ "Торнадо".

211. ТОВ "Фальком".

212. ВАТ "Макаронна фабрика".

213. ЗАТ "Оболонь".

214. ВАТ "Техводсервіс".

215. ЗАТ "Київський завод вуглекислоти".

216. ТОВ "Сава".

217. ТОВ "ЕЙБЛ лтд КО"

218. ВАТ "Київська поліграфічна фабрика "Зоря".

219. ДП "Поліграф комбінат "Зоря".

220. ЗАТ "Промзв'язок".

221. ДП "Київська офсетна фабрика".

222. ТОВ "Український папір"

223. ПП "РК "Майстер принт".

224. ЗАТ "Полімер".

225. ВАТ "Вторес".

226 ТОВ "Максаліна".

227. ДП завод "Арсенал".

228. Науково-виробнича фірма "ППЛ".

229. ВАТ "Квіза".

230. ТОВ Дослідно-експериментальний завод "Залізничник".

231. ЗАТ "Київський завод електротранспорту"

232. ЗАТ "Пакет".

233. ЗАТ Українсько-угорське Спільне підприємство "УкртараВоланпак".

234. ЗАТ Науково-виробниче об'єднання "Гідромаш".

235. ТОВ "Моделей виробничого та робочого одягу".

236. ВАТ "Київський завод "Радар".

237. ТОВ "Інтертехнологія".

238. ЗАТ "Євровікнобуд".

239. Науково-виробниче підприємство "Квант-Ефір".

240. ТОВ СП "СолоМія".

241. ТОВ "Антарес".

242. ТОВ "Профсталь".

243. ЗАТ "Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій".

244. ТОВ "Кат Метал Україна".

245. ТОВ "РКС".

246. Дочірнє підприємство ВАТ "Радар" "Гальванотехніка".

247. ТОВ "Едвенчер".

248. ТОВ "Торговий дім "Алмаз-Діамант".

249. ТОВ "УДЕК".

250. ТОВ "Грейд".

251. ЗАТ "Київмлин".

252. Філія "Київкомбікорм" ЗАТ "Комплекс Агромарс".

253. ВАТ "Завод молочної кислоти".

254. ЗАТ "Київський завод шампанських вин "Столичний".

255. ЗАТ "Пивзавод на Подолі".

256. ВАТ "ДОК N 3"

257. ВАТ "Спецмеблі".

258. ТОВ "ДОЗ".

259. ДП "Тетра Пак Україна".

260. ВАТ "Видавництво "Київська правда".

261. Командитне товариство "Київська нотна фабрика".

262. ТОВ "Євроформат ППМ".

263. ВАТ "Фармак".

264. ЗАТ "Київський вітамінний завод".

265. ТОВ "Шиферний завод".

266. ВАТ "Азбодеревскло".

267. ДП "ЛК-Металургія".

268. ТОВ "АДМ".

269. СП "Іберус-Київ".

270. АТЗТ "Квазар-Мікро-Техно".

271. ДП ВАТ "Київ хліб" "Хлібінжиніринг"

272. ЗАТ "Вторполімермаш".

273. ВАТ "Київполіграфмаш"

274. ВАТ "Квазар".

275. Київське протезно-ортопедичне підприємство.

276. ЗАТ "Київський суднобудівний-судноремонтний завод"

277. АТ "Завод "Ленінська кузня".

278. ТОВ "Укрзапчастина" Філія "Тракторний завод".

279. Державне підприємство "Київський авіаційний завод" "АВІАНТ".

280. Закрите акціонерне товариство Науково-виробничий центр "Борщагівський ХФЗ".

281. ВАТ "Завод сантехнічних заготовок".

282. ЗАТ "РУУККІ Україна".

283. ЗАТ "ОТІС".

284. Державне Науково-виробниче підприємство "Електронмаш".

285. ПП "Росток-СД".

286. АТВТ "Святошино".

287. ВАТ "Жуляни".

288. Київське АТЗТ "Каштан".

289. ВАТ "Веркон".

290. ЗАТ "Форум-ДС".

291. ЗАТ "Фабрика технічних тканин "Технофільтр".

292. АТЗТ Науково-виробниче об'єднання "Практика".

293. Київське ДП "Ізумруд".

294. ЗАТ "Завод будівельних виробів-1".

295. ТОВ фірма "Фавор".

296. АНТК ім. Антонова.

297. ПП Науково-технологічний центр "Редуктор".

298. ВАТ "Київський санітарно-технічний завод".

299. ЗАТ "АТЕК".

300. ВАТ "Завод Спецбетон".

301. ЗАТ "Завод офісних та спеціальних меблів".

302. ТОВ фірма "Семпал Ко ЛТД".

303. ТОВ "Віраж".

304. ТОВ "Ролікон".

305. ВАТ "Електротехнічний завод".

306. ТОВ "Зенкіс".

307. ЗАТ "Київський експериментальний завод побутової хімії".

308. ЗАТ "Завод будівельних конструкцій".

309. ТОВ "Робіка".

310. Український Консорціум "Екосорб".

311. ТОВ "Фомальгаут-Полімін".

312. Іноземне підприємство "РЕТАЛ Україна".

313. Спільне українсько-австралійське підприємство ТОВ "ДАБЛ-ДЖІ Лтд".

314. ЗАТ "Метра".

315. ТОВ "Київська бісквітна фабрика".

316. ТОВ "Свєтпринт".

317. ТОВ Виробничо-комерційна фірма "Діамант-ВКФ".

318. ТОВ Виробничо-комерційне підприємство "СТ-друк".

319. Комунальне підприємство "Промінь".

320. ТОВ "Торговий дім "Рода".

321. ТОВ "Агромат-Декор".

322. ТОВ "Інструментальний завод".

323. ТОВ "Ковальсько-пресовий завод".

324. ТОВ "Верстат-нормаль".

325. МП ТОВ "Редуктор-сервіс".

326. ТОВ Науково-виробничий центр "Антей ЛТД".

327. ТОВ "КВМ завод водотеплолічильників".

328. ТОВ "Ардіс".

329. ПП "Маріам-С".

330. ТОВ "Автобудкомплекс-К".

331. Дочірнє підприємство "Єврософт-пром".

332. ТОВ "Ливарні технології".

333. ТОВ "ДАК".

334. ПП "Флейсо-сервіс".

335. ВАТ "Аналітприлад".

336. ВАТ "Науково-виробниче підприємство "Більшовик".

337. ВАТ "Дослідно-експериментальний завод N 20 Цивільної авіації.

338. ВАТ "Елекон".

339. АТ "Емко".

340. ДП Завод 410 Цивільної авіації.

341. ЗАТ "ІНКОМ".

342. Орендне підприємство "6-й Київський авторемонтний завод".

343. ВАТ "Київський електровагоноремонтний завод".

344. ДП Виробниче об'єднання "Київприлад".

345. ВАТ "Меридіан".

346. ТОВ "Прес".

347. ВАТ "Київський завод реле та автоматики".

348. ВАТ "Київський ремонтно-механічний завод".

349. ВАТ "Ремторгустаткування".

350. ТОВ "Кій-В".

351. ЗАТ "Компанія Росток".

352. ПП "Віват-Плюс".

353. ТОВ "РІК-ПЛАСТ".

354. ТОВ "НД Датекс".

355. ТОВ "Стоїк".

356. ТОВ "Росток-Елеком".

357. ТОВ "Ело Пак".

358. ЗАТ "Астра Люкс".

359. ЗАТ "Горлиця".

360. ЗАТ "Трикотажна фабрика "Роза".

361. Дочірнє підприємство "Роза-Хутро".

362. ЗАТ "Орлан".

363. ТОВ "С. О. В. ГАВАНЬ".

364. Філія "Холодокомбінат N 4 ПП "Рось".

365. ПП "Твій".

366. ТОВ "ФАБРИКА СВІТЯЗЬ".

367. ТОВ "ЕКСІМТРЕЙД".

368. ВАТ "Біофарма".

369. ЗАТ "Кисневий завод".

370. ЗАТ "Екологоохоронна фірма "Креома-Фарм".

371. ТОВ "Ленбуд".

372. ТОВ "Фарма-Старт".

373. ТОВ "Карапуз".

374. ВАТ "Домобудівний комбінат "Відрадний".

375. ВАТ "Експериментальний завод залізобетонних шпал".

376. Завод залізобетонних виробів ВАТ "ДБК-3".

377. ТОВ "Кнауф Гіпс Київ".

378. ТОВ "АРСЕНАЛ-ЦЕНТР".

379. ВАТ Завод скловиробів".

380. ЗАТ фірма "Авіаінвест".

381. ЗАТ "Віпол"

382. ТОВ "Колорит".

383. ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Олавтекс".

384. ТОВ "ДКБ "Ротекс".

385. ПП "Видавництво "Фенікс".

386. Видавничо-поліграфічний центр "Такі справи".

387. ЗАТ "Фасувально-картонажна фабрика".

388. ВАТ завод "Ремточмеханіка".

389. ТОВ "Смартгеймз".

390. ЗАТ "Лагода".

391. Дослідний завод зварювальних матеріалів ім. О. Патона.

392. Державна акціонерна ходдінгова компанія "Артем".

393. ДП машинобудівна фірма "Артем".

394. ЗАТ "Аура"

395. ВАТ "Інструментальний завод"

396. ВАТ "Завод електрохімічних покриттів".

397. ВАТ завод "Артем-полі зварювання".

398. ВАТ завод "Артеммаш".

399. ДП ВАТ "Артемполімер".

400. ВАТ "Виробничо-комерційна фірма АС.

401. ВАТ деревообробний завод "Явір".

402. ВАТ завод "Русава".

403. ВАТ завод "Універсал-А".

404. ВАТ "Артем-контакт".

405. ВАТ "Артем-зварювання".

406. ВАТ Проектно-виробнича фірма "Макрос".

407. ВАТ "Київський мотоциклетний завод".

408. ВАТ "Електроприлад".

409. ВАТ АК "Сатер"

410. ВАТ "Будшляхмаш".

411. ВАТ "Київський завод автоматики ім. Петровського.

412. ВАТ "Київський електротехнічний завод "Транссигнал".

413. ЗАТ "Епос".

414. ДП Поліграфічний комбінат "Україна".

415. ЗАТ "Книга".

416. ДП Друкарня МВС України.

417. ЗАТ "Поліграфіст".

418. ВАТ "Поліграфкнига".

419. ДП Видавництво "Преса України".

420. ВАТ Київський завод безалкогольних напоїв "Росинка".

421. ВАТ "Київмедпрепарат".

422. Державне комунальне підприємство "Фармацевтична фабрика".

423. ТОВ Науково-виробнича фірма "ЮТАМ".

424. ТОВ "Дана-Мода".

425. ТОВ "Філкон".

426. ЗАТ Науково-виробнича компанія "Діапрофмед".

427. ВАТ "Газприлад".

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виробникам цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами

N
п/п
 

Назва послуги 

Одиниця виміру 

Тариф за одиницю виміру, грн. (з ПДВ) 

1. 

Централізоване опалення при наявності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення бюджетних установ 

1 Гкал 

337,74 

2. 

Централізоване опалення при відсутності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення бюджетних установ 

1 кв. м опалюваної площі на місяць в період 

8,27 

3. 

Централізоване постачання гарячої води при наявності у приміщенні засобів обліку гарячої води для бюджетних установ 

1 куб. м 

21,10 

Примітки:

1. Тарифи для бюджетних установ застосовуються також і при розрахунках з підприємствами, установами та організаціями, зазначеними у додатках 1 та 2 до Тарифів на теплову енергію, що виробляється АК "Київенерго" та ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль", для відпуску бюджетним установам.

2. Розрахунки за послуги з водовідведення гарячої води проводяться за тарифами, встановленими на 1 куб. м стоків для відповідної групи споживачів.

3. Тарифи на послуги з централізованого опалення застосовуються при розрахунках з:

- орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

- орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

- власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

4. Тарифи на гарячу воду застосовуються при оплаті фактично спожитих послуг при розрахунках з:

- орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

- орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

- власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з бюджетними установами

N
п/п
 

Назва послуги 

Одиниця виміру 

Тариф за одиницю виміру, грн. (з ПДВ) 

1. 

Централізоване опалення при наявності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення бюджетних установ 

1 Гкал 

351,24 

2. 

Централізоване опалення при відсутності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення бюджетних установ 

1 кв. м опалюваної площі на місяць в опалювальний період 

8,61 

3. 

Централізоване постачання гарячої води при наявності у приміщенні засобів обліку гарячої води для бюджетних установ 

1 куб. м 

21,94 

Примітки:

1. Тарифи для бюджетних установ застосовуються також і при розрахунках з підприємствами, установами та організаціями, зазначеними у додатках 1 та 2 до Тарифів на теплову енергію, що виробляється АК "Київенерго" та ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль", для відпуску бюджетним установам.

2. В тарифах на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води враховані витрати в розмірі 4 %, в тому числі:

2,5 % - витрати виконавців послуг, які пов'язані з нарахуванням та збором платежів споживачів цих послуг;

1,5 % - витрати КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" за ведення загальноміської бази нарахувань, розщеплення та обліку платежів та перерахування коштів на рахунки підприємств-виробників комунальних послуг.

3. Розрахунки за послуги з водовідведення гарячої води проводяться за тарифами, встановленими на 1 куб. м стоків для відповідної групи споживачів.

4. Тарифи на послуги з централізованого опалення застосовуються при розрахунках з:

- орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

- орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

- власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

5. Тарифи на гарячу воду застосовуються при оплаті фактично спожитих послуг при розрахунках з:

- орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

- орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

- власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

Опрос