Идет загрузка документа (23 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении тарифов на тепловую энергию и установлении, согласовании тарифов на коммунальные услуги по централизованному отоплению и поставке холодной и горячей воды и водоотводу холодной и горячей воды для других потребителей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 05.02.2009 № 127
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.02.2009 р. N 127

Київ

Про затвердження тарифів на теплову енергію та встановлення, погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання холодної та гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води для інших споживачів

Розпорядження скасовано
(згідно з Указом Президента України
 від 9 лютого 2009 року N 76/2009)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 2 березня 2009 року N 230)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про житлово-комунальні послуги", "Про теплопостачання", "Про питну воду та питне водопостачання", Указу Президента України від 03.02.2009 N 65/2009 "Про скасування рішень голови Київської міської державної адміністрації", Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 N 955, Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністра України від 12.07.2006 N 959, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 27.06.2008 N 190, з метою запровадження тарифів та реалізації власних (самоврядних) повноважень:

1. Погодити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", для відпуску іншим споживачам (додаються).

2. Встановити тарифи на комунальні послуга з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з іншими споживачами і погодити на цьому рівні тарифи на зазначені послуги виконавцям усіх інших форм власності (додаються).

3. Затвердити тарифи на теплову енергію, що виробляється АК "Київенерго" та ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль", для відпуску іншим споживачам (додаються).

4. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виробникам цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з іншими споживачами і погодити на цьому рівні тарифи на зазначені послуги підприємствам - виробникам усіх інших форм власності, в тому числі АК "Київенерго" (в частині теплових пунктів, що знаходяться на її балансі та в зоні теплопостачання АК "Київенерго") і ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль" - на теплових пунктах, що знаходяться на балансі АК "Київенерго" в зоні теплопостачання ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль" (додаються).

5. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з іншими споживачами і погодити на цьому рівні тарифи на зазначені послуги виконавцям усіх інших форм власності (додаються).

6. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню з питань цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) постійно проводити методично-роз'яснювальну роботу з виробниками, виконавцями та споживачами комунальних послуг стосовно проведення розрахунків за комунальні послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

7. Взяти до уваги, що:

- тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з суб'єктами підприємницької діяльності відповідно до укладених з ними договорів;

- тарифи на комунальні послуги з централізованого водовідведення холодної та гарячої води, які надаються ВАТ "АК "Київводоканал", застосовуються при розрахунках за спожиті послуги з суб'єктами підприємницької діяльності відповідно до укладених з ними договорів.

8. Розрахунки за холодну воду, що використовується для вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, та відповідний обсяг стоків, проводяться за тарифами, що встановлені на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення для відповідних груп споживачів.

9. Послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення, використані споживачами в разі їх підключення до водопровідних або каналізаційних мереж основного споживача, віднесеного до більш високої групи оплати, сплачуються за тарифами групи, до якої належать, тільки в тому разі, якщо основний споживач надав ВАТ "АК "Київводоканал" відповідні дані.

10. ВАТ "АК "Київводоканал" завершити обладнання всіх центральних і індивідуальних теплових пунктів засобами обліку холодної води, які обліковують холодну воду, що використовується на вироблення/створення комунальної послуги з централізованого постачання гарячої води, та здійснювати нарахування балансоутримувачам теплових пунктів виключно за їх показаннями.

11. З метою прискорення надходження коштів на рахунки підприємств - виробників комунальних послуг, сплачених за фактично спожиті послуги орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках, власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням, доручити КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" створити та підтримувати в актуальному стані загальноміську базу нарахувань за комунальні послуги, проводити розщеплення та облік платежів, які надійшли на окремий розподільчий рахунок, та перераховувати кошти на рахунки підприємств-виробників.

12. КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", організаціям та установам, що проводять нарахування за фактично спожиті комунальні послуги, при розрахунках з орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках, з власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням, внести зміни у відповідні платіжні документи на сплату за комунальні послуги.

13. Першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова 

Л. Черновецький 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, які виробляються ВАТ "АК "Київводоканал", для відпуску іншим споживачам

N
п/п
 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф грн. за 1 куб. м води 

Тариф грн. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Інші споживачі 

8,88 

10,66 

8,17 

9,80 

Примітки:

1. Тарифи для інших споживачів застосовуються також і при розрахунках із споживачами Київської області.

2. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з іншими споживачами

N
п/п
 

Споживачі 

Холодна вода 

Водовідведення 

Тариф грн. за 1 куб. м води 

Тариф грн. за 1 куб. м стоків 

без ПДВ 

з ПДВ 

без ПДВ 

з ПДВ 

1. 

Інші споживачі 

9,23 

11,08 

8,49 

10,19 

Примітки:

1. Тарифи для інших споживачів застосовуються також і при розрахунках із споживачами Київської області.

2. В тарифах на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води враховані витрати в розмірі 4 %, в тому числі:

2,5 % - витрати виконавців послуг, які пов'язані з нарахуванням та збором платежів споживачів цих послуг;

1,5 % - витрати КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" за ведення загальноміської бази нарахувань, розщеплення та обліку платежів та перерахування коштів на рахунки підприємств - виробників комунальних послуг.

3. У розрахунках за послуги з водовідведення кількість стічних вод приймається рівною загальній кількості спожитої холодної та гарячої води.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Тарифи
на теплову енергію, що виробляється АК "Київенерго" та ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль", для відпуску іншим споживачам

N  

Назва підприємства 

Інші споживачі 

грн. за 1 Гкал (без ПДВ) 

грн. за 1 Гкал (з ПДВ) 

1. 

АК "Київенерго" 

493,22 

591,86 

2. 

ЗАТ "ЕК "Дартеплоцентраль" 

493,22 

591,86 

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виробникам цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з іншими споживачами

N
п/п
 

Назва послуги 

Одиниця виміру 

Тариф за одиницю виміру, грн. (з ПДВ) 

1. 

Централізоване опалення при наявності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення інших споживачів 

1 Гкал 

663,56 

2. 

Централізоване опалення при відсутності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення інших споживачів 

1 кв. м опалюваної площі на місяць в опалювальний період 

16,26 

3. 

Централізоване постачання гарячої води при наявності у приміщенні засобів обліку гарячої води для інших споживачів 

1 куб. м 

47,12 

Примітки:

1. Розрахунки за послуги з водовідведення гарячої води проводяться за тарифами, встановленими на 1 куб. м стоків для відповідної групи споживачів.

2. Тарифи на послуги з централізованого опалення застосовуються при розрахунках з:

- орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

- орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

- власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

3. Тарифи на гарячу воду застосовуються при оплаті фактично спожитих послуг при розрахунках з:

- орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

- орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

- власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

 

Тарифи
на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг комунальної форми власності для здійснення розрахунків з іншими споживачами

N
п/п
 

Назва послуги 

Одиниця виміру 

Тариф за одиницю виміру, грн. (з ПДВ) 

1. 

Централізоване опалення при наявності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення інших споживачів 

1 Гкал 

690,11 

2. 

Централізоване опалення при відсутності будинкових засобів обліку теплової енергії, яка використовується на опалення інших споживачів 

1 кв. м опалюваної площі на місяць в опалювальний період 

16,91 

3. 

Централізоване постачання гарячої води при наявності у приміщенні засобів обліку гарячої води для інших споживачів 

1 куб. м 

49,00 

Примітки:

1. В тарифах на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води враховані витрати в розмірі 4 %, в тому числі:

2,5 % - витрати виконавців послуг, які пов'язані з нарахуванням та збором платежів споживачів цих послуг;

1,5 % - витрати КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" за ведення загальноміської бази нарахувань, розщеплення та обліку платежів та перерахування коштів на рахунки підприємств - виробників комунальних послуг.

2. Розрахунки за послуги з водовідведення гарячої води проводяться за тарифами, встановленими на 1 куб. м стоків для відповідної групи споживачів.

3. Тарифи на послуги з централізованого опалення застосовуються при розрахунках з:

- орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

- орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

- власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

4. Тарифи на гарячу воду застосовуються при оплаті фактично спожитих послуг при розрахунках з:

- орендарями та власниками нежитлових приміщень у житлових будинках;

- орендарями та власниками приміщень у окремо стоячих нежитлових будівлях;

- власниками та квартиронаймачами квартир, які використовують їх не за призначенням.

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

 
Б. Стичинський
 

Опрос