Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке проведения конкурса проектов программ, разработанных общественными организациями, относительно детей, молодежи, женщин и семей

Управление по делам семьи; молодежи и спорта облгосадминистрации
Положение, Приказ от 11.01.2007 № 1
редакция действует с 27.03.2007

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї

Наказ управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації
від 11 січня 2007 року N 1

Зареєстровано в Херсонському обласному управлінні юстиції
31 січня 2007 р. за N 6/913

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації
 від 5 березня 2007 року N 90-осн

Відповідно до статті 37 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 10 Закону України "Про молодіжні та дитячі громадські організації", постанови Кабінету Міністрів України від 25 липня 2002 року N 1062 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї" та з метою визначення його переможців для розподілу коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для державної підтримки громадських організацій на виконання обласних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу проектів програм (далі - Конкурс), розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї (додаються Положення та відповідні додатки 1 - 6).

2. Головному спеціалісту відділу сімейної та молодіжної політики (Приходько Ю. М.) забезпечити висвітлення оголошення про Конкурс у засобах масової інформації, молодіжному порталі Херсонщини, серед громадських організацій, відділів (секторів) у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів (за згодою).

3. Начальникам відділів (секторів) у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів (за згодою) довести наказ до відома громадських організацій на місцях та надати методичну допомогу при підготовці та складанні проектів та програм.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ начальника управління у справах молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2005 N 68-осн "Про затвердження Положення про порядок фінансування проектів, програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї", зареєстрований в ХОУЮ за N 03/853 від 16 січня 2006 року.

Опрос