Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Рекомендациях парламентских слушаний о положении молодежи в Украине "Формирование здорового образа жизни украинской молодежи: состояние, проблемы и перспективы"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 03.02.2004 № 1425-IV
действует с 03.02.2004

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні "Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми та перспективи"

Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні "Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми та перспективи" (додаються).

2. Кабінету Міністрів України:

щорічно, під час розроблення проекту закону про Державний бюджет України на відповідний рік, враховувати пропозиції, викладені в зазначених Рекомендаціях парламентських слухань;

до 27 червня - Дня молоді - проінформувати Верховну Раду України про стан реалізації Рекомендацій, схвалених цією Постановою.

3. Провести у листопаді 2004 року у Верховній Раді України "День Уряду України" з порядком денним "Про дотримання вимог законодавства щодо працевлаштування випускників навчальних закладів та надання молодим громадянам першого робочого місця".

4. Видавництву Верховної Ради України підготувати та видати збірник матеріалів за результатами парламентських слухань. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України профінансувати в установленому порядку витрати, пов'язані з виданням зазначеного збірника.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму.

 

Голова Верховної Ради
України
 

 
В. ЛИТВИН
 

м. Київ
3 лютого 2004 року
N 1425-IV
 

  

Опрос