Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции об определении сроков погашения льготных долгосрочных кредитов, предоставленных молодым семьям и одиноким молодым гражданам на приобретение жилья

Министерство экономики и по вопросам европейской интеграции Украины, Государственный фонд содействия молодежному жилищному строительству
Приказ, Решение от 21.07.2003 № 12, 195
редакция действует с 17.12.2007

Про затвердження Інструкції про визначення термінів погашення пільгових довготермінових кредитів, наданих молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла

Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
від 21 липня 2003 року N 195

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 серпня 2003 р. за N 666/7987

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства економіки України
 від 16 листопада 2007 року N 390
,
 рішенням правління Державної спеціалізованої фінансової установи
 "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву"
від 22 жовтня 2007 року N 29

Відповідно до пункту 28 Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 р. N 584, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про визначення термінів погашення пільгових довготермінових кредитів, наданих молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла, що додається.

2. Управлінню економіки житлово-комунального господарства разом з юридичним департаментом здійснити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора департаменту людського розвитку Михайличенко К. М.

 

Виконуючий обов'язки Міністра 

В. Першин 

 

Про затвердження Інструкції про визначення термінів погашення пільгових довготермінових кредитів, наданих молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла

Рішення правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву
від 10 червня 2003 року N 12

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 серпня 2003 р. за N 666/7987

Відповідно до абзацу третього пункту 28 Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року N 584, правління Фонду ВИРІШИЛО:

1. Затвердити Інструкцію про визначення термінів погашення пільгових довготермінових кредитів, наданих молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла (додається).

2. Встановити на 2003 рік величину щоквартального платежу позичальника в розмірі не менше ніж 500 грн. для міської місцевості та не менше ніж 300 грн. для сільської місцевості.

3. Контроль за виконанням цього рішення покладається на Голову правління Фонду Омельчука В. О.

4. Це рішення набирає чинності відповідно до чинного законодавства.

 

Голова правління Фонду 

В. О. Омельчук 

 

Інструкція
про визначення термінів погашення пільгових довготермінових кредитів, наданих молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла

1. Ця Інструкція встановлює порядок визначення термінів погашення пільгових довготермінових кредитів, наданих молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла відповідно до Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла (далі - Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 року N 584.

2. Згідно з пунктом 16 Положення термін погашення пільгового довготермінового кредиту, наданого молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла, не може перевищувати 30 років, але не може бути більшим, ніж до досягнення старшим з подружжя пенсійного віку (55 років для жінок, 60 років для чоловіків).

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства економіки України від 16.11.2007 р. N 390
,
 рішенням правління Державної спеціалізованої фінансової установи
 "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву"
 від 22.10.2007 року N 29)

3. Термін погашення пільгового довготермінового кредиту, наданого молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла (далі - кредит), розраховується так:

  

  

V 

Т погашення  

= 

---, 

  

  

K 

де:

Т погашення - термін погашення кредиту, у кварталах;

V - розмір кредиту, грн.;

К - розмір щоквартального платежу, грн.

4. Розмір кредиту визначається регіональним відділенням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (далі - Фонд), виходячи з нормативної площі, експертної оцінки та розміру першого внеску позичальника з урахуванням вимог пункту 20 Положення, таким чином:

V = V1 - V2,

де:

V - розмір кредиту, грн.;

V1 - вартість площі житла в межах нормативної, грн.;

V2 - розмір першого внеску позичальника, грн.

5. Розмір щоквартального платежу в рахунок погашення кредиту без урахування суми відсотків за користування кредитом визначається регіональним відділенням Фонду та позичальником. При цьому мінімальний розмір щоквартального платежу, який сплачується позичальником, установлюється правлінням Фонду окремо для міських та сільських населених пунктів на початку року на підставі аналізу даних, наданих регіональними відділеннями Фонду за минулий рік.

6. Зазначений у кредитній угоді термін погашення кредиту не може перевищувати термін, розрахований в порядку, установленому цією Інструкцією.

 

Директор департаменту людського
 розвитку Міністерства економіки та
 з питань європейської інтеграції
 України
 

 
 
 
К. Михайличенко
 

Начальник відділу розробки
 нормативних документів
юридичного управління Державного
 фонду сприяння молодіжному
 житловому будівництву
 

 
 
 
 
М. Потока
 

Опрос