Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении положения о порядке мониторинга программ, реализуемых молодежными и детскими общественными организациями за счет средств государственного бюджета

Министерство по делам семьи; молодежи и спорта
Положение, Приказ от 10.07.2008 № 2848

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

від 10 липня 2008 року N 2848

Про затвердження положення про порядок моніторингу програм, які реалізовуються молодіжними та дитячими громадськими організаціями за рахунок коштів державного бюджету

З метою вдосконалення механізму моніторингу програм, які реалізовуються молодіжними та дитячими громадськими організаціями за рахунок коштів державного бюджету наказую:

1. Затвердити положення про порядок моніторингу програм, які реалізовуються молодіжними та дитячими громадськими організаціями за рахунок коштів державного бюджету (додається).

2. Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді (Захаренко К. В.), Державному інституту розвитку сім'ї та молоді (Мішину А. О.) забезпечити проведення моніторингу програм, які реалізовуються молодіжними та дитячими громадськими організаціями за рахунок коштів державного бюджету, відповідно до затвердженого положення.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Драпушка Р. Г.

 

Опрос