Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по разработке положения о структурном подразделении образования и науки, молодежи и спорта местной государственной администрации

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Методические рекомендации, Приказ от 21.11.2012 № 1308

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 листопада 2012 року N 1308

Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої державної адміністрації

З метою дотримання вимог частини третьої статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" щодо діяльності структурного підрозділу місцевої державної адміністрації та на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р. N 887 "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації" наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої державної адміністрації (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій оприлюднити Методичні рекомендації та при розробленні положень про відповідні структурні підрозділи місцевих державних адміністрацій забезпечити їх врахування.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Опрос