Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мониторинге исполнения Госсоцслужбой делегированных Министерством полномочий по реализации государственной политики относительно социального патроната семьи, детей и молодежи

Министерство по делам семьи; молодежи и спорта
Приказ от 29.09.2009 № 3418

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НАКАЗ

від 29 вересня 2009 року N 3418

Про моніторинг виконання Держсоцслужбою делегованих Міністерством повноважень щодо реалізації державної політики стосовно соціального патронату сім'ї, дітей та молоді

З метою проведення аналізу діяльності Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді щодо виконання функцій та завдань, у тому числі пріоритетних напрямів, визначених на 2009 рік, наказую:

1. Створити комісію з числа фахівців структурних підрозділів Міністерства, Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, Державного інституту розвитку сім'ї та молоді (склад додається).

2. Керівником комісії призначити директора департаменту організаційної роботи, планування та комунікацій Горіна А. В. Дозволити керівнику комісії вносити зміни до її складу та залучати інших фахівців Міністерства, установ, підприємств і організацій сфери його управління до роботи комісії.

3. Горіну А. В. організувати роботу комісії упродовж двох тижнів та подати відповідні висновки та пропозиції на розгляд керівництва Міністерства до 10.10.2009.

Опрос