Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационно-методическом обеспечении программы "Содействие просветительской работе "равный - равному" среди молодежи Украины относительно здорового образа жизни"

Министерство образования и науки
План, Приказ от 26.10.2001 № 707

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2001 року N 707

Про організаційно-методичне забезпечення програми "Сприяння просвітницькій роботі "рівний - рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя"

Формування здорового способу життя учнівської молоді є важливим завданням загальноосвітніх навчальних закладів України. Одним із шляхів вирішення його є посилення просвітницької роботи в цій сфері.

У серпні 2000 року між Міністерством освіти і науки України та ПРООН/ЮНЕЙДС було підписано Угоду про співпрацю за програмою "Сприяння просвітницькій роботі "рівний - рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".

З метою реалізації завдань програми, що передбачає формування здорового способу життя школярів, створення і забезпечення умов для попередження наркоманії, ВІЛ/СНІДу, інфекцій, що передаються статевим шляхом серед молоді, наказую:

1. Затвердити склад Координаційної ради програми "Сприяння просвітницькій роботі "рівний - рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя" з доповненнями та змінами (додаток 1).

Опрос