Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении средств Стабилизационного фонда на предоставление льготных долгосрочных государственных кредитов молодым семьям и одиноким молодым гражданам для строительства (реконструкции) и приобретения жилья

КМ Украины
Постановление КМ от 07.10.2009 № 1100
действует с 22.10.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 жовтня 2009 р. N 1100

Київ

Про спрямування коштів Стабілізаційного фонду на надання пільгових довгострокових державних кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам для будівництва (реконструкції) і придбання житла

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду у сумі 50000 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків за напрямом, передбаченим пунктом 12 частини першої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", та збільшення обсягу видатків за напрямом, передбаченим пунктом 22 частини першої статті 76 зазначеного Закону, із спрямуванням їх на надання пільгових довгострокових державних кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам для будівництва (реконструкції) і придбання житла.

2. Виділити на безповоротній основі за рахунок надходжень від цільового розміщення державних цінних паперів суму, зазначену у пункті 1 цієї постанови, для надання пільгових довгострокових державних кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам для будівництва (реконструкції) і придбання житла.

3. Установити, що:

головним розпорядником бюджетних коштів, виділених згідно з пунктом 2 цієї постанови, є Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту;

зазначені кошти використовуються відповідно до Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2001 р. N 584 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 22, ст. 996; 2003 р., N 9, ст. 390), та Порядку використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2009 р. N 289 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 24, ст. 793).

4. Міністерству фінансів без попереднього погодження з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету забезпечити відкриття нової бюджетної програми та внесення змін до розпису державного бюджету.

Державному казначейству невідкладно перерахувати виділені відповідно до цієї постанови кошти.

5. Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту забезпечити погодження перерозподілу та виділення відповідно до цієї постанови коштів Стабілізаційного фонду з комітетами Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

Опрос