Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно запрещения операторам телекоммуникаций устанавливать тарифы на услуги подвижной (мобильной) связи в размере 0,00 грн. за тарифную единицу услуги

Национальная комиссия по вопросам регулирования связи
Решение от 09.07.2009 № 1579

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

 РІШЕННЯ

від 9 липня 2009 року N 1579

Відповідно до статті 67 Закону України "Про телекомунікації" та враховуючи інформацію операторів рухомого (мобільного) зв'язку, щодо необхідності дотримання принципів тарифного регулювання на ринку телекомунікацій України при встановленні тарифів на послуги рухомого (мобільного) зв'язку, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Заборонити операторам телекомунікацій встановлювати тарифи на послуги рухомого (мобільного) зв'язку у розмірі 0,00 грн. за тарифну одиницю послуги (часову чи кількісну) без урахування собівартості цих послуг та отримання прибутку, оскільки такі дії є порушенням вимог законодавства у сфері телекомунікацій.

2. Зобов'язати операторів телекомунікацій, що надають послуги рухомого (мобільного) зв'язку, надавати споживачам вичерпну інформацію про кінцеву вартість послуг і привести свою діяльність щодо інформування споживачів та встановлення тарифів у відповідність до законодавства у термін до 01.09.2009.

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення діяльності оприлюднити рішення на веб-сайті НКРЗ.

 

В. о. Голови 

В. Звєрєв 

Опрос