Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О парламентской оппозиции

Заключение к проекту закона Украины от 12.09.2019 № 1211-1
Дата рассмотрения: 19.02.2020 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на предмет відповідності праву ЄС проектів законів України "Про парламентську опозицію" (реєстр. N 1211 від 30.08.2019 та реєстр. N 1211-1 від 12.09.2019)

Загальна характеристика законопроектів:

Проекти законів України "Про парламентську опозицію" (далі - проекти Закону) розроблено з метою врегулювання правовідносин у сфері здійснення опозиційної діяльності у Верховній Раді України, визначення місця парламентської опозиції у функціонуванні суспільства та держави, законодавче закріплення принципів розбудови відносин між коаліцією депутатських фракцій у Верховній Раді України та парламентською опозицією, забезпечення правових гарантій її діяльності.

Зокрема, у зазначених законопроектах пропонується законодавче врегулювання опозиційної діяльності у Верховній Раді України та регламентація відносин, що виникають у зв'язку із здійсненням опозиційної діяльності, а також забезпечення політичної рівність та повноцінної діяльності парламентської більшості та меншості, врахування різних політичних інтересів у процесі вирішення питань державного значення..

Опрос