Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок предоставления финансовой государственной поддержки субъектам малого и среднего предпринимательства

КМ Украины
Постановление КМ от 24.02.2021 № 199
действует с 13.03.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 лютого 2021 р. N 199

Київ

Про внесення змін до Порядку надання фінансової державної підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку надання фінансової державної підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. N 28 "Про надання фінансової державної підтримки" (Офіційний вісник України, 2020 р., N 12, ст. 489, N 34, ст. 1138; 2021 р., N 4, ст. 227, N 11, ст. 468), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 67

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку надання фінансової державної підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва

1. Пункт 8 доповнити підпунктом 41 такого змісту:

"41) суб'єкт підприємництва разом з учасниками групи пов'язаних з ним контрагентів на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом шести місяців після його відміни не отримував державної допомоги, що перевищує суму, еквівалентну 400 тис. євро, визначену за офіційним валютним курсом, установленим Національним банком, що діяв на останній день фінансового року, для отримання державної підтримки для реалізації мети, визначеної підпунктом 2 пункту 4 цього Порядку;".

2. Пункт 11 доповнити абзацом такого змісту:

"Сума державної підтримки, що надається суб'єкту підприємництва з урахуванням групи пов'язаних з ним контрагентів для реалізації мети, визначеної підпунктом 2 пункту 4 цього Порядку, та за будь-якими іншими напрямами державної підтримки та/або допомоги (незалежно від її видів та джерел) за тимчасовими заходами, спрямованими на підтримку економіки в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, не може перевищувати суму, еквівалентну 400 тис. євро, визначену за офіційним валютним курсом, установленим Національним банком, що діяв на останній день фінансового року.".

3. Абзац другий пункту 23 замінити абзацами такого змісту:

"сукупна сума отриманої суб'єктом підприємництва разом з учасниками групи пов'язаних з ним контрагентів державної допомоги та/або підтримки за будь-якими її напрямами, крім тимчасових заходів, спрямованих на підтримку економіки в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, протягом будь-якого трирічного періоду дорівнює або перевищує суму, еквівалентну 200 тис. євро, визначену за офіційним валютним курсом, установленим Національним банком, що діяв на останній день фінансового року;

сукупна сума отриманої суб'єктом підприємництва разом з учасниками групи пов'язаних з ним контрагентів державної допомоги та/або підтримки за будь-якими її напрямами та за тимчасовими заходами, спрямованими на підтримку економіки в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, перевищує суму, еквівалентну 400 тис. євро, визначену за офіційним валютним курсом, установленим Національним банком, що діяв на останній день фінансового року;".

У зв'язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим.

____________

Опрос