Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования процедуры внесения изменений

ВР Украины
Закон от 19.05.2020 № 619-IX
действует с 11.06.2020

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури внесення змін

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Статтю 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту:

"Зміни до законодавства України про адміністративні правопорушення можуть вноситися виключно законами про внесення змін до цього Кодексу та інших законів України, що встановлюють адміністративну відповідальність, та/або до законодавства України про кримінальну відповідальність, та/або до кримінального процесуального законодавства України".

У зв'язку з цим частину четверту вважати частиною п'ятою.

2. Статтю 3 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 25 - 26, ст. 131) доповнити частиною шостою такого змісту:

"6. Зміни до законодавства України про кримінальну відповідальність можуть вноситися виключно законами про внесення змін до цього Кодексу та/або до кримінального процесуального законодавства України, та/або до законодавства України про адміністративні правопорушення".

3. Статтю 1 Кримінального процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., NN 9 - 13, ст. 88) доповнити частиною третьою такого змісту:

"3. Зміни до кримінального процесуального законодавства України можуть вноситися виключно законами про внесення змін до цього Кодексу та/або до законодавства про кримінальну відповідальність, та/або до законодавства України про адміністративні правопорушення".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Президент України

В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ
19 травня 2020 року
N 619-IX

 

Опрос