Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно оптовой торговли алкогольными напитками

Государственная фискальная служба Украины
Индивидуальная налоговая консультация от 27.06.2017 № 833/6/99-99-12-01-01-15/ІПК

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 27.06.2017 р. N 833/6/99-99-12-01-01-15/ІПК

Щодо оптової торгівлі алкогольними напоями

Державна фіскальна служба України розглянула лист [...] щодо можливості оптової торгівлі алкогольними напоями та експортних операцій зазначеним товаром і в межах компетенції повідомляє.

Товариство повідомило, що є власником виноматеріалів виноградних та запитує про можливості їх продажу без ліцензії на оптову торгівлю за "єдиноразовим дозволом".

Відповідно до підпункту 212 пункту 1 статті 14 Податкового кодексу України реалізація підакцизних товарів (продукції) - будь-які операції на митній території України, що передбачають відвантаження підакцизних товарів (продукції) згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами з передачею прав власності або без такої, за плату (компенсацію) або без такої, незалежно від строків її надання, а також безоплатного відвантаження товарів, у тому числі з давальницької сировини, реалізація суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос