Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно усовершенствования некоторых норм Налогового кодекса Украины)

Проект закона Украины от 12.01.2012 № 9684
Дата рассмотрения: 12.01.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Пункт 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., NN 13-17, ст. 112 із змінами) доповнити підпунктом такого змісту:

"14.1.2121. реєстратор розрахункових операцій - термін вживається у значенні, встановленому Законом України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.

2. У Законі України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (Відомості Верховної Ради України, 1995, N 28, ст.205 із наступними змінами):

абзац четвертий пункту 7 статті 3 викласти у такій редакції:

"Порядок передачі інформації до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку встановлюється Міністерством фінансів України;";

частину другу статті 12 викласти у такій редакції:

"Реєстратор розрахункових операцій, що створює контрольну стрічку в електронній формі, повинен забезпечувати контроль відсутності спотворення або знищення даних про проведені розрахункові операції, копій розрахункових документів, які на ній містяться, можливість ідентифікації зазначеного реєстратора на такій стрічці";

частину п'яту статті 13 викласти у такій редакції:

"Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних встановлюються Міністерством фінансів України".

3. Кабінету Міністрів у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос