Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по выполнению Национальной программы содействия развитию малого предпринимательства в Украине

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 27.07.2011 № 795
действует с 30.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 липня 2011 р. N 795

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з виконання Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з виконання Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні, що додається.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з виконання Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи по реалізації Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономрозвитку.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію плану заходів з виконання у поточному році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні, затвердженого Кабінетом Міністрів України, зокрема на:

забезпечення виконання освітньої програми з питань провадження підприємницької діяльності для підприємців та широких верств населення, насамперед щодо започаткування та ведення власної справи, застосування дозвільних процедур, реєстрації, ліцензування, реалізації регуляторної політики;

проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді;

проведення конференцій, нарад, засідань за круглим столом, форумів, виставок та ярмарків за участю представників малого підприємництва, відзначення Дня підприємця;

видання Національної доповіді про стан та перспективи розвитку підприємництва в Україні;

проведення презентацій-обговорень щодо впровадження в Україні принципів Акта з питань малого бізнесу для Європи.

4. Головний розпорядник бюджетних коштів затверджує перелік робіт та їх кошторис з урахуванням розподілу бюджетних коштів за напрямами, зазначеними у пункті 3 цього Порядку.

Напрями використання бюджетних коштів у розрізі конкретних заходів та результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми, визначаються щороку в паспорті бюджетної програми.

5. У разі наявності бюджетної заборгованості, зареєстрованої в органах Казначейства на початок бюджетного періоду, її погашення здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

7. Не допускається спрямування бюджетних коштів на:

придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних із здійсненням заходів, зазначених у пункті 3 цього Порядку;

здійснення видатків, передбачених іншими бюджетними програмами;

здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку;

оплату посередницьких послуг.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Мінекономрозвитку подає щокварталу до 20 числа наступного місяця Мінфіну інформацію про стан виконання результативних показників відповідно до паспорта бюджетної програми разом з висновками про виконання зазначених показників та пропозиціями щодо врегулювання проблемних питань.

____________

  

Опрос