Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о порядке выдачи удостоверений водителя и допуска граждан к управлению транспортными средствами

КМ Украины
Постановление КМ от 28.02.2011 № 271
действует с 25.03.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2011 р. N 271

Київ

Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 р. N 340 (ЗП України, 1993 р., N 10, ст. 211; Офіційний вісник України, 2009 р., N 39, ст. 1311, N 101, ст. 3521), зміни, що додаються.

2. Установити, що національне посвідчення водія відповідної категорії, видане до набрання чинності цією постановою, є чинним до його обміну в установленому порядку.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами

1. Пункт 2 після слів "(далі - посвідчення водія)" доповнити словами і цифрами ", строк дії якого становить 50 років".

2. Доповнити Положення пунктом 33 такого змісту:

"33. Міжнародне посвідчення водія видається за заявою особи підрозділом Державтоінспекції на підставі національного посвідчення водія.

Міжнародне посвідчення водія використовується за наявності національного посвідчення водія тільки під час керування транспортними засобами за межами території України.

Строк дії міжнародного посвідчення водія не повинен перевищувати три роки з дати його видачі або строку дії національного посвідчення водія (залежно від того, який строк закінчиться раніше).

Міжнародне посвідчення водія видається без складення іспитів.".

____________

Опрос