Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании постановления Кабинета Министров Украины от 7 сентября 1998 года N 1388

Окружной административный суд
Постановление от 13.01.2010 № 2а-5727/09/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

13.01.2010 р. 

N 2а-5727/09/2670 

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючої - судді Власенкової О. О., суддів - Донця В. А. та Пісоцької О. В., при секретарі судового засідання - Чернишевій О. В., розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 (далі - позивач) до відповідача Кабінету Міністрів України (далі - відповідач), треті особи - Міністерство внутрішніх справ України, Департамент державної автомобільної інспекції, про визнання частково незаконною та скасування постанови Кабінету Міністрів України (за участю представників: від позивача - не прибув, від відповідача - Золотухіна Г. О. (за довіреністю), третьої особи 1 - Калінінченко Л. В. (за довіреністю), третьої особи 2 - не прибув).

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Позивач - ОСОБА_1 звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання незаконною та скасування частини 2, абзацу 2 частини 3, частини 4 пункту 8 Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок (далі - Правила), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року N 1388 "Про затвердження Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок".

Надалі позивач уточнила позовні вимоги та просила:

- визнати незаконним пункт 8 Правил в частині обмеження визначеного кола осіб, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, без внесення у цей перелік фізичних осіб, які своє волевиявлення підтверджують власним підписом на відповідних договорах відчуження транспортних засобів, без його обов'язкового нотаріального посвідчення;

Опрос