Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании п. 213 Правил предоставления и получения телекоммуникационных услуг, утвержденных постановлением Кабинета Министров Украины от 09.08.2005 года N 720

Апелляционный административный суд
Постановление от 10.09.2009 № 22-а-28327/08

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

від 10 вересня 2009 року

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого-судді - Горбань Т. І., суддів Малиніна В. В., Василенка Я. М., при секретарі Лисенко М. Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Дочірнього підприємства "Інвестиційно-будівельна компанія "НЕСТ-Покровський посад" на постанову окружного адміністративного суду міста Києва від 25 червня 2008 року у справі за адміністративним позовом Дочірнього підприємства "Інвестиційно-будівельна компанія "НЕСТ-Покровський посад" до Кабінету Міністрів України про визнання частково незаконним (нечинним) нормативного акта та його скасування, встановив:

Дочірнє підприємство "Інвестиційно-будівельна компанія "Нест-Покровський посад" звернулося до суду з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України про визнання частково незаконним, нечинним та скасування положення п. 213 Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.08.2005 року N 720.

Опрос