Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рассмотрении письма [относительно необходимости установления таксометра на автомобиле "такси"]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 30.11.2006 № 8673

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 30.11.2006 р. N 8673

Про розгляд листа

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваш лист від 15.11.2006 N 745 щодо необхідності встановлення таксометра на автомобілі "таксі" суб'єктами підприємницької діяльності - фізичними особами, які провадять господарську діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі і знаходяться на спрощеній системі оподаткування, та повідомляє наступне.

Статтею 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (далі - Закон про ліцензування) визначено, що ліцензуванню підлягає господарська діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі.

У статті 8 Закону про ліцензування визначено, що суб'єкт господарювання зобов'язаний провадити певний вид господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відповідно до встановлених для цього виду діяльності ліцензійних умов.

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі (далі - Ліцензійні умови) затверджені спільним наказом Держпідприємництва України та Мінтрансу України від 18.12.2003 N 136/985, зареєстрованим в Мін'юсті 30.12.2003 за N 1260/8581.

Відповідно до пункту 1.4 Ліцензійних умов таксі - спеціальний легковий автомобіль, обладнаний таксометром і призначений для перевезення пасажирів та їх багажу в індивідуальному порядку.

Опрос