Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении ответа [относительно необходимости использования таксометра в такси]

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Письмо от 22.11.2006 № 8456

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 22.11.2006 р. N 8456

Про надання відповіді

На підставі доручення Управління організації роботи із зверненнями громадян Секретаріату Кабінету Міністрів України від 27.10.2006 N 41-02562/06 Державний комітет України з питань регуляторної політики підприємництва розглянув Ваш лист щодо необхідності використання таксометру у таксі та у межах компетенції повідомляє наступне.

Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (далі - Закон) визначає види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, порядок їх ліцензування, встановлює державний контроль у сфері ліцензування, відповідальність суб'єктів господарювання та органів ліцензування за порушення законодавства у сфері ліцензування.

Відповідно до пункту 34 статті 9 Закону ліцензуванню підлягає господарська діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі.

Згідно із статтею 8 Закону, суб'єкт господарювання зобов'язаний провадити певний вид господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відповідно до встановлених для цього виду діяльності ліцензійних умов.

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі (далі - Ліцензійні умови) затверджено спільним наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва і Міністерства транспорту та зв'язку України від 18.12.2003 N 136/985, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.12.2003 за N 1260/8581.

Опрос