Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Правила предоставления и получения телекоммуникационных услуг

КМ Украины
Постановление КМ от 15.06.2006 № 830
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 червня 2006 р. N 830

Київ

Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2005 р. N 720 (Офіційний вісник України, 2005 р., N 32, ст. 1935), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг

1. Абзац десятий пункту 31 викласти у такій редакції:

"безоплатне отримання від оператора, провайдера рахунків за надані телекомунікаційні послуги. За особистим зверненням споживача з урахуванням технічної можливості обладнання телекомунікаційної мережі нарахована до оплати сума за надані послуги повинна бути розшифрована тільки за той розрахунковий період, до якого споживач має претензії, із зазначенням номера абонента, якого викликав споживач, виду послуги, початку і закінчення її надання, обсягу, суми коштів до сплати. Телекомунікаційні послуги, які надаються знеособлено (анонімно), розшифруванню не підлягають".

2. Пункт 34 після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Розрахунки за телекомунікаційні послуги здійснюються на умовах договору або без договору за готівкову оплату (чи за допомогою телекомунікаційних карток тощо) в разі одержання споживачем замовленої за попередньою (авансованою) оплатою послуги".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.

3. Пункт 37 доповнити абзацом такого змісту:

"Списання оператором або провайдером залишку суми коштів абонента, в тому числі на свою користь, забороняється".

4. Абзац чотирнадцятий пункту 107, пункти 182 та 238 викласти у такій редакції:

"За особистим зверненням споживача з урахуванням технічної можливості обладнання телекомунікаційної мережі оператор, провайдер надає інформацію про телефонні розмови, що відбулися, відповідно до абзацу десятого пункту 31 цих Правил";

"182. За особистим зверненням споживача з урахуванням технічної можливості обладнання телекомунікаційної мережі оператор, провайдер надає інформацію про телефонні розмови, що відбулися, відповідно до абзацу десятого пункту 31 цих Правил";

"238. За особистим зверненням споживача з урахуванням технічної можливості обладнання телекомунікаційної мережі оператор, провайдер надає інформацію про телефонні розмови, що відбулися, відповідно до абзацу десятого пункту 31 цих Правил".

____________

Опрос