Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 181 Семейного кодекса Украины

ВР Украины
Закон от 15.03.2006 № 3539-IV
действует с 06.04.2006

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 181 Сімейного кодексу України

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 181 Сімейного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 21 - 22, ст. 135; 2005 р., N 51, ст. 551) після частини четвертої доповнити трьома новими частинами такого змісту:

"5. Якщо після виконання аліментних зобов'язань згідно з частиною четвертою цієї статті один з батьків не виїхав на постійне проживання у державу, з якою Україна не має договорів про правову допомогу, та залишився або повернувся для постійного проживання в Україну, порядок стягнення аліментів з урахуванням сплаченої суми встановлюється законодавством.

6. Якщо після набрання рішенням суду законної сили, згідно з яким з одного із батьків стягуються аліменти, він виїжджає для постійного проживання у державу, з якою Україна не має договору про правову допомогу, з нього за рішенням суду до його виїзду за межі України може бути стягнуто аліменти за весь період до досягнення дитиною повноліття.

7. Якщо після набрання законної сили рішенням суду про сплату аліментів за весь період до досягнення дитиною повноліття особа, з якої стягуються аліменти, продовжує постійно проживати в Україні або повертається в Україну для постійного проживання та змінюються обставини, які вплинули на визначення розміру аліментів, у судовому порядку може бути встановлено періодичне стягнення аліментів з урахуванням сплаченої суми".

У зв'язку з цим частини п'яту - сьому вважати відповідно частинами восьмою - десятою.

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
15 березня 2006 року
N 3539-IV
 

 

Опрос