Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении населению субсидий наличностью для возмещения расходов на приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива

КМ Украины
Постановление КМ от 27.12.2001 № 1763
действует с 11.01.2002

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 2001 р. N 1763

Київ

Про надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Запровадити з 1 січня 2002 р. надання населенню субсидій готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

2. Внести до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 - у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 р. N 1050 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 39, с. 17; 1998 р., N 19, ст. 683, N 34, ст. 1277; 1999 р., N 20, ст. 886, N 48, ст. 2530; 2000 р., N 5, ст. 178; N 35, ст. 1511), зміни, що додаються.

3. Міністерству праці та соціальної політики за погодженням з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерством палива та енергетики і Міністерством фінансів розробити та затвердити диференційовані по регіонах мінімальні норми забезпечення населення скрапленим газом, твердим та рідким пічним побутовим паливом, відповідно до яких населенню будуть надаватися субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання, і довести ці норми до відома Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям:

затвердити на основі мінімальних норм регіональні норми забезпечення населення скрапленим газом, твердим та рідким пічним побутовим паливом, відповідно до яких населенню будуть надаватися субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання виходячи з обсягу коштів, передбачених на цю мету;

привести свої рішення з питань надання населенню субсидій для відшкодування зазначених витрат у відповідність з цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 21

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

1. Абзац перший пункту 1 після слів "а також один раз на рік субсидії" доповнити словом "готівкою".

2. Абзац одинадцятий пункту 12 після слів "визнаних в установленому порядку безробітними" доповнити словами "які за інформацією центрів зайнятості не порушували законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню протягом останніх трьох місяців".

3. Абзац третій пункту 14 після першого речення доповнити реченням такого змісту: "У разі коли оплата послуг з теплопостачання провадиться лише в опалювальний період, субсидія призначається на цей період починаючи з місяця звернення за її призначенням".

4. Абзаци перший і другий пункту 15 викласти у такій редакції:

"15. Громадянам, які проживають у житлових приміщеннях (будинках) державного і громадського житлового фонду, в тому числі у гуртожитках та будинках житлово-будівельних (житлових) кооперативів, субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається шляхом перерахування коштів на рахунок власників житла (уповноважених ними органів) та підприємств, що надають комунальні послуги, а субсидія для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива за бажанням громадян виплачується відділеннями поштового зв'язку чи перераховується на їх рахунок в банківській установі.

Громадянам, які проживають у приватних будинках, квартирах чи кімнатах, субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається шляхом перерахування коштів на рахунок підприємств, що надають комунальні послуги, а субсидія для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива за бажанням громадян виплачується відділеннями поштового зв'язку чи перераховується на їх рахунок в банківській установі".

5. У пункті 22 слова "реалізують скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо" виключити.

____________

Опрос