Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Закона Украины "О борьбе с коррупцией"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 05.10.1995 № 357/95-ВР
Утратил силу

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про порядок введення в дію Закону України "Про боротьбу з корупцією"

Верховна Рада України постановляє:

1. Ввести в дію Закон України "Про боротьбу з корупцією" з дня його опублікування.

2. Постійним комісіям Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів, з питань державного будівництва, діяльності Рад і самоврядування підготувати і внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про внесення змін і доповнень до законів України "Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад", "Про статус народного депутата України", "Про статус депутатів місцевих Рад народних депутатів", що випливають з цього Закону.

3. Запропонувати Президенту України привести у відповідність з цим Законом тимчасові положення про проходження військової служби громадянами України і тимчасові статути Збройних Сил України.

4. Кабінету Міністрів України у місячний термін підготувати:

Положення про спеціальний державний фонд та порядок зарахування до нього незаконно одержаних в результаті корупційних діянь і порушень спеціальних обмежень щодо державних службовців та інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, майна та вартості матеріальних благ, послуг, пільг та інших переваг;

Положення про порядок використання державними службовцями та іншими особами, уповноваженими на виконання функцій держави, незалежно від їх відомчої належності, засобів транспорту і зв'язку, техніки та іншого державного майна.

5. Контроль за виконанням цього Закону покласти на постійні комісії Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, з питань законності і правопорядку.

 

 

Голова Верховної Ради
України

 
О. МОРОЗ 

м. Київ
5 жовтня 1995 року 
N 357/95-ВР

 
 

Опрос