Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Украины в связи с принятием Закона Украины "О карантине растений"

ВР Украины
Закон от 25.02.1994 № 4044-XII

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про карантин рослин"

Верховна Рада України постановляє:

Внести зміни і доповнення до таких законодавчих актів України:

I. У Кримінальному кодексі України:

У статті 158 слова "у розмірі до ста карбованців" замінити словами "до двадцяти п'яти мінімальних розмірів заробітної плати".

II. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122; 1987 р., N 35, ст. 674; Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 22, ст. 232):

1. Статті 105 і 106 викласти у такій редакції:

"Стаття 105. Порушення правил щодо боротьби з карантинними
шкідниками і хворобами рослин та бур'янами

Порушення правил щодо боротьби з карантинними шкідниками і хворобами рослин та бур'янами -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від шести до дванадцяти мінімальних розмірів заробітної плати і на службових осіб - від десяти до сімнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати.

Стаття 106. Вивезення матеріалів, що не пройшли карантинну
перевірку або відповідну обробку

Вивезення з прикордонних морських і річкових портів (з пристаней), з залізничних станцій, автовокзалів (автостанцій), з аеропортів та інших прикордонних пунктів завезених із зарубіжних країн матеріалів, що не пройшли карантинну перевірку або відповідну обробку, -

тягне за собою накладення штрафу на громадян до десяти мінімальних розмірів заробітної плати і на службових осіб - до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати".

2. Доповнити Кодекс статтею 238-2 такого змісту:

"Стаття 238-2. Органи державної служби з карантину рослин

Органи державної служби з карантину рослин України розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням правил щодо боротьби з карантинними шкідниками і хворобами рослин та бур'янами, а також вивезення матеріалів, що не пройшли карантинну перевірку або відповідну обробку (статті 105 і 106).

Від імені органів, зазначених у цій статті, розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право:

1) Начальник Головної державної інспекції з карантину рослин України - Головний державний інспектор з карантину рослин України та його заступники - штраф на громадян до дванадцяти мінімальних розмірів заробітної плати і на службових осіб - до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати;

2) головні державні інспектори з карантину рослин Республіки Крим, областей, міста Києва та їх заступники - штраф на громадян до десяти мінімальних розмірів заробітної плати і на службових осіб - до сімнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати;

3) державні інспектори з карантину рослин - штраф на громадян до чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати і на службових осіб - до п'ятнадцяти мінімальних розмірів заробітної плати".

3. У частині першій статті 218 цифри "96-106-2" замінити цифрами "96-105, 106-1, 106-2".

4. У частині першій статті 255:

абзац дев'ятий пункту 1 викласти в такій редакції:

"органів державної служби з карантину рослин (статті 105-106-2)".

 

 

Президент України

Л. КРАВЧУК

м. Київ
 25 лютого 1994 року
N 4044-XII

 
 

Опрос