Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины

ВР Украины
Закон от 04.01.1992 № 2032-XII

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести такі зміни до Кодексу законів про працю Української РСР (Відомості Верховної Ради України, 1971 р., додаток до N 50, ст. 375; 1991 р., N 23, ст. 267): 

1. Частину другу статті 96 вилучити.

2. Статтю 97 викласти в такій редакції:

"Стаття 97. Тарифні ставки і оклади

Оплата праці провадиться на основі тарифних сіток ставок і окладів, що встановлюються підприємствами самостійно.

Підприємства можуть використовувати тарифні сітки і шкали співвідношень посадових окладів, що визначаються галузевими угодами як орієнтири для диференціації оплати праці залежно від професії, кваліфікації працівників, складності та умов виконуваних ними робіт.

Конкретні розміри тарифних ставок і окладів визначаються колективним договором в межах наявних коштів на оплату праці, але не нижче встановленого державою мінімального розміру заробітної плати".

II. Абзац другий пункту 4 статті 19 Закону Української РСР "Про підприємства в Українській РСР" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 24, ст. 272) викласти в такій редакції:

"Підприємства можуть використовувати тарифні сітки і шкали співвідношень посадових окладів, що визначаються галузевими угодами як орієнтири для диференціації оплати праці залежно від професії, кваліфікації працівників, складності та умов виконуваних ними робіт".

III. Визнати такою, що втратила чинність, частину третю статті 9 Закону Української РСР "Про ціни і ціноутворення" (Відомості Верховної Ради України, 1990 р., N 52, ст. 650).

IV. Цей Закон ввести в дію з 1 січня 1992 року.

 

 

Президент України

Л. КРАВЧУК

м. Київ
 4 січня 1992 року
N 2032-XII

 
 

Опрос