Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об объявлении комплекса памятников истории и культуры г. Луцка историко-культурным заповедником республиканского значения

Совет Министров УССР
Постановление от 26.03.1985 № 130

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР 

ПОСТАНОВА

від 26 березня 1985 р. N 130

Київ

Про оголошення комплексу пам'яток історії та культури м. Луцька історико-культурним заповідником республіканського значення

Враховуючи історичну, архітектурну і художню цінність комплексу пам'яток історії та культури м. Луцька, з метою забезпечення їх охорони і широкого використання в комуністичному вихованні трудящих Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Волинського облвиконкому, Держбуду УРСР і Міністерства культури УРСР про оголошення комплексу пам'яток історії та культури в межах території старої частини м. Луцька історико-культурним заповідником республіканського значення з підпорядкуванням його Волинському облвиконкому.

Методичне керівництво справою охорони, реставрації і використання пам'яток історії та культури заповідника покласти на Держбуд УРСР і Міністерство культури УРСР.

2. Установити, що витрати заповідника фінансуються за рахунок і в межах коштів, які передбачаються по бюджету області для здійснення відповідних робіт і заходів, а також коштів, що їх одержуватиме заповідник від використання пам'яток.

Дозволити Волинському облвиконкому за погодженням з Держбудом УРСР і Міністерством культури УРСР створити дирекцію заповідника з утриманням її штату за рахунок витрат на культурно-освітні заходи по бюджету області.

3. Волинському облвиконкому:

за погодженням з Держбудом УРСР і Міністерством культури УРСР у тримісячний строк затвердити положення про історико-культурний заповідник у м. Луцьку та перелік пам'яток, що передаються на баланс заповідника;

забезпечити виготовлення до 1989 року проекту впорядкування заповідника з визначенням вартості, черговості і строків проведення робіт по реставрації пам'яток історії та культури, а також витрат, пов'язаних з обслуговуванням туристів.

4. Державному комітетові УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі передбачати випуск путівників, буклетів по заповіднику та іншої довідкової літератури.

5. Міністерству місцевої промисловості УРСР забезпечити виготовлення сувенірних виробів за тематикою і на замовлення історико-культурного заповідника в м. Луцьку.

6. Держбуду УРСР і Волинському облвиконкому доповідати Раді Міністрів УРСР про хід виконання цієї постанови щороку в січні до 1990 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 24

Опрос