Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня основных услуг по содержанию площадок для платной парковки

Министерство по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Украины
Перечень, Приказ от 18.08.2010 № 287
действует с 27.09.2010

Про затвердження Переліку основних послуг з утримання майданчиків для платного паркування

Наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України
від 18 серпня 2010 року N 287

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 вересня 2010 р. за N 806/18101

На виконання пункту 23 Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 N 1342, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік основних послуг з утримання майданчиків для платного паркування, що додається.

2. Департаменту благоустрою, комунального обслуговування та міського електротранспорту (О. П. Ігнатенко) та Юридичному управлінню (І. А. Лагошна) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Департаменту благоустрою, комунального обслуговування та міського електротранспорту (О. П. Ігнатенко) забезпечити розміщення цього наказу на веб-сайті Мінжитлокомунгоспу та надіслати його до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій для використання в роботі та подальшого доведення до відома місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. Г. Шаповаленка.

 

Міністр 

Ю. Є. Хіврич 

ПОГОДЖЕНО: 

 

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
С. Третьяков
 

Заступник Міністра
внутрішніх справ України
 

 
В. І. Ратушняк
 

Перший заступник керівника Спільного
представницького органу
всеукраїнських профспілок та
профспілкових об'єднань
 

 
 
 
Г. В. Осовий
 

Генеральний директор
Федерації роботодавців України
 

 
Р. В. Іллічов
 

Президент Спілки орендарів і
підприємців України
 

 
В. М. Хмільовський
 

В. о. президента Всеукраїнської
асоціації роботодавців України
 

 
В. М. Биковець
 

В. о. президента Спілки підприємців
малих, середніх та приватизованих
підприємств України
 

 
 
В. М. Биковець
 

 

Перелік
основних послуг з утримання майданчиків для платного паркування

I. Перелік основних послуг з утримання відведених майданчиків для платного паркування

1.1. Очищення, миття, відновлення дорожніх знаків та інформаційних стендів (щитів), а також транспортних або пішохідних огорож (у разі наявності) на відведених майданчиках для платного паркування.

1.2. Нанесення та відновлення дорожньої розмітки відведених майданчиків для платного паркування.

1.3. Систематичне очищення території відведених майданчиків для платного паркування від пилу, сміття та листя шляхом їх підмітання та миття.

1.4. Своєчасне очищення відведених майданчиків для платного паркування від снігу і криги та обробка їх фрикційними та іншими протиожеледними матеріалами.

1.5. Утримання та поточний ремонт дорожнього покриття території відведених майданчиків для платного паркування, а також систем поверхневого водовідведення у межах таких майданчиків (у разі наявності).

1.6. Забезпечення функціонування паркувальних автоматів на відведених майданчиках для платного паркування (очищення, миття, фарбування, відновлення їх роботи, заміна окремих деталей, планові обстеження, нагляд за справністю, їх технічна підтримка та програмне забезпечення).

II. Перелік основних послуг з утримання спеціально обладнаних майданчиків для платного паркування

2.1. Очищення, миття та відновлення дорожніх знаків та інформаційних стендів (щитів), утримання схем розміщення місць для паркування, в'їздів та виїздів, а також транспортних або пішохідних огорож (у разі наявності) на спеціально обладнаних майданчиках для платного паркування.

2.2. Нанесення та відновлення дорожньої розмітки спеціально обладнаних майданчиків для платного паркування.

2.3. Систематичне очищення території спеціально обладнаних майданчиків для платного паркування та під'їзних шляхів до них від пилу, сміття та листя шляхом їх підмітання та миття.

2.4. Своєчасне очищення спеціально обладнаних майданчиків для платного паркування та під'їзних шляхів до них від снігу і криги та обробка їх фрикційними та іншими протиожеледними матеріалами.

2.5. Утримання та поточний ремонт дорожнього покриття території спеціально обладнаних майданчиків для платного паркування та під'їзних шляхів до них, а також систем поверхневого водовідведення у межах таких майданчиків (у разі наявності).

2.6. Забезпечення утримання та належного функціонування засобів та обладнання зовнішнього освітлення території спеціально обладнаних майданчиків для платного паркування.

2.7. Забезпечення функціонування на спеціально обладнаних майданчиках для платного паркування в'їзних та виїзних терміналів (очищення, миття, фарбування, відновлення їх роботи, заміна окремих деталей, планові обстеження, нагляд за справністю, їх технічна підтримка та програмне забезпечення).

2.8. Утримання на спеціально обладнаних майданчиках для платного паркування контрольно-пропускного пункту, приміщення для обслуговуючого персоналу, туалету, побутових приміщень тощо (у разі наявності).

2.9. Забезпечення функціонування на спеціально обладнаних майданчиках для платного паркування систем відеоспостереження за рухом транспортних засобів на їх території і табло із змінною інформацією про наявність вільних місць для паркування, яке розташовується на в'їзді (у разі їх наявності).

2.10. Утримання автоматичних установок пожежогасіння та пожежної сигналізації на підземних та багаторівневих спеціально обладнаних майданчиках для платного паркування.

 

Директор Департаменту благоустрою,
комунального обслуговування та
міського електротранспорту
 

 
 
О. П. Ігнатенко
 

Опрос