Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента согласования Минприроды предоставления недр в пользование

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Приказ, Регламент от 15.02.2016 № 56
действует с 11.03.2016

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.02.2016

м. Київ

N 56

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2016 р. за N 308/28438

Про затвердження Регламенту погодження Мінприроди надання надр у користування

Відповідно до пункту 9 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року N 615 (із змінами), пункту 6 Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року N 594, абзацу сьомого підпункту 61 пункту 4 Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року N 32,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Регламент погодження Мінприроди надання надр у користування, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 26 липня 2011 року N 262 "Про затвердження Регламенту погодження Мінприроди України надання надр у користування", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 липня 2011 року за N 932/19670;

наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 17 червня 2013 року N 266 "Про внесення змін до Регламенту погодження Мінприроди України надання надр у користування", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 року за N 1050/23582.

3. Юридичному департаменту (Бучко В. А.) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра

Г. О. Вронська

ПОГОДЖЕНО:

 

Т. в. о. Голови Державної
служби геології та надр України

М. О. Бояркін

 

РЕГЛАМЕНТ
погодження Мінприроди надання надр у користування

1. Цей Регламент встановлює процедуру здійснення організаційних заходів Мінприроди щодо погодження надання надр у користування у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони.

2. Для здійснення погодження Мінприроди надання надр у користування Держгеонадра не пізніше дня, що настає за днем одержання документів від суб'єкта господарювання, надсилає їх копії у паперовому або електронному (шляхом сканування) вигляді до Мінприроди згідно з переліком, наведеним у додатку 1 до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року N 615 (із змінами), та встановлює строк розгляду Мінприроди зазначених документів. У випадку продовження дії спеціального дозволу на користування надрами Держгеонадра додатково до зазначених у пункті 2 цього Регламенту копій документів надає до Мінприроди інформацію щодо виконання суб'єктом господарювання умов спеціального дозволу на користування надрами.

3. З метою уникнення корупційних чинників, рішення щодо погодження Мінприроди приймається колегіально шляхом створення відповідної комісії, склад якої затверджується наказом Мінприроди.

4. Мінприроди приймає рішення щодо погодження надання надр у користування за таких умов:

надання до Мінприроди копій документів в повному обсязі згідно з вимогами цього Регламенту;

відсутність на території, на якій запланована діяльність з користування надрами, встановлених законодавством обмежень щодо здійснення цього виду діяльності;

виконання умов користування надрами, передбачених дозволом або відповідною угодою, у випадку продовження строку дії дозволу на користування надрами;

відсутність рішення про обмеження користування надрами відповідно до законодавства у випадку продовження строку дії дозволу на користування надрами;

наявність та достатність визначених природоохоронних заходів для підтримання належного екологічного стану навколишнього природного середовища при користуванні надрами відповідно до законодавства.

5. Рішення комісії Мінприроди щодо надання надр у користування оформлюється протоколом та реалізується шляхом видання відповідного наказу Мінприроди.

6. Для розгляду Мінприроди питання стосовно підтвердження пропозицій Держгеонадр щодо визначення переліку ділянок надр, спеціальні дозволи на користування якими виставляються на аукціон, Держгеонадра подають пояснювальну записку, оглядову карту (масштаб 1:200000), ситуаційний план з нанесеними межами площі геологічного вивчення надр та географічними координатами її кутових точок (похибка - менш як 1 секунда).

7. Подальший розгляд матеріалів та надання Мінприроди підтвердження запропонованого Держгеонадрами переліку ділянок надр, спеціальні дозволи на користування якими виставляються на аукціон, або прийняття рішення щодо відмови у наданні надр у користування здійснюється відповідно до пунктів 3 - 6 цього Регламенту.

 

Директор Юридичного департаменту

В. А. Бучко

Опрос