Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня объектов, которые будут финансироваться в 2019 году за счет субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на строительство мультифункциональных площадок для занятий игровыми видами спорта

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 02.09.2019 № 421
редакция действует с 04.11.2019

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.09.2019 р. N 421

Про затвердження Переліку об'єктів, які будуть фінансуватися у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 4 листопада 2019 року N 511

Керуючись ст. 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року N 571, та враховуючи протокол Комісії з розгляду питань щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту від 14.08.2019 N 2, зобов'язую:

1. Затвердити Перелік об'єктів, які будуть фінансуватися у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту (додається).

2. Управлінню молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації здійснити розподіл та перерахувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту в 2019 році згідно з вищезазначеним переліком.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до функціонального розподілу обов'язків.

Опрос