Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в областном бюджете на погребение участников боевых действий и лиц с инвалидностью в результате войны

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 14.05.2019 № 259

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 14 травня 2019 року N 259

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
16 травня 2019 р. за N 33/2077

Керуючись статтею 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтею 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу", постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року N 1445 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни" та з метою визначення механізму використання коштів обласного бюджету на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, зобов'язую:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни (додається).

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його офіційного оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугніна Е. А.

 

Опрос