Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы для подготовки материалов по проведению общественной экспертизы соблюдения стандартов предоставления социальных и административных услуг лицам с инвалидностью вследствие психических расстройств и умственной отсталости и их законным представителям

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.07.2015 № 271

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.07.2015 р. N 271

Про створення робочої групи для підготовки матеріалів з проведення громадської експертизи дотримання стандартів надання соціальних та адміністративних послуг особам з інвалідністю внаслідок психічних розладів і розумової відсталості та їх законним представникам

Керуючись ст. 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 N 976, та у зв'язку із надходженням запиту від Всеукраїнської громадської організації "Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю" щодо проведення громадської експертизи від 15 червня 2015 року:

1. Створити робочу групу для підготовки матеріалів з проведення громадської експертизи дотримання стандартів надання соціальних та адміністративних послуг особам з інвалідністю внаслідок психічних розладів і розумової відсталості та їх законним представникам.

2. Затвердити склад робочої групи для підготовки матеріалів з проведення громадської експертизи дотримання стандартів надання соціальних та адміністративних послуг особам з інвалідністю внаслідок психічних розладів і розумової відсталості та їх законним представникам, що додається.

3. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації та Службі у справах дітей облдержадміністрації опрацювати в межах повноважень запит від Всеукраїнської громадської організації "Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю" щодо проведення громадської експертизи від 15.06.2015 та надати інформацію Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації до 03.08.2015.

Опрос