Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по вопросам осуществления мер по закупке жилья для семей погибших военнослужащих, принимавших непосредственное участие в антитеррористической операции, а также для инвалидов I - II группы из числа военнослужащих, принимавших участие в указанной операции, и нуждающихся в улучшении жилищных условий, и утверждении ее состава

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.07.2015 № 263
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.07.2015 р. N 263

Про створення комісії з питань здійснення заходів щодо закупівлі житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, та затвердження її складу

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
від 12 серпня 2015 року N 293)

Керуючись статтями 6, 23, п. 16 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ч. 3 ст. 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель", постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 N 348 "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов" та з метою будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов (далі - члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції та інваліди I - II групи - учасники антитерористичної операції):

1. Створити комісію з питань здійснення заходів щодо закупівлі житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов (далі - Комісія).

2. Затвердити склад Комісії (додається).

3. Комісії у разі необхідності запрошувати на свої засідання керівників відповідних місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Опрос