Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положений о группе управления субпроектом и комиссии по отбору консультантов проекта Мирового банка "Улучшение здравоохранения на службе у людей"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 15.06.2015 № 214

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.06.2015 р. N 214

Про затвердження Положень про групу управління субпроектом та комісії з відбору консультантів проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

Керуючись ст. 6, п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою здійснення загального управління, координації та моніторингу субпроекту проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" у регіоні:

1. Затвердити:

1) Положення про групу управління субпроектом проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" в Запорізькій області, що додається;

2) Положення про комісію з відбору консультантів проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" в Запорізькій області, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гугніна Е. А.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Г. В. Самардак

 

ПОЛОЖЕННЯ
про групу управління субпроектом проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" в Запорізькій області

Опрос