Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении комплексной оценки (рейтинга) результатов социально-экономического развития городов и районов Запорожской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Методика от 21.05.2015 № 174

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2015 р. N 174

Про визначення комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області

Керуючись ст. 33 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою спрямування діяльності райдержадміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення на забезпечення подальшого соціально-економічного розвитку районів та міст області, своєчасного виявлення негативних тенденцій і розв'язання проблемних питань територій області:

1. Запровадити проведення комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області.

2. Затвердити Методику проведення комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області (далі - Методика), що додається.

3. Зобов'язати структурні підрозділи облдержадміністрації та рекомендувати територіальним органам центральних органів виконавчої влади забезпечити подання Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації показників комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку згідно з додатками 1, 2 у розрізі територій області разом з пояснювальною запискою до 10 числа другого місяця, що настає за звітним періодом.

Опрос