Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава областной комиссии по контролю за состоянием спортивных сооружений для проведения спортивных и культурно-зрелищных мероприятий

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.02.2015 № 37
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.02.2015 р. N 37

Про затвердження складу обласної комісії з контролю за станом спортивних споруд для проведення спортивних та культурно-видовищних заходів

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 17 лютого 2016 року N 75)

Керуючись статтями 6, 26 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів" (зі змінами та доповненнями) та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Затвердити склад обласної комісії з контролю за станом спортивних споруд для проведення спортивних та культурно-видовищних заходів (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.03.2013 N 95 "Про затвердження складу обласної комісії з контролю за станом спортивних споруд для проведення спортивних та культурно-видовищних заходів".

Опрос