Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О делегировании представителей к работе в региональном штабе по вопросам социального обеспечения граждан Украины

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.06.2014 № 288

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.06.2014 р. N 288

Про делегування представників до роботи в регіональному штабі з питань соціального забезпечення громадян України

Керуючись ст. 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 N 588-р "Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції", враховуючи лист Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області від 25.06.2014 N 01/5-1/3363 та з метою забезпечення прав і свобод громадян України:

1. Делегувати до роботи в регіональному штабі з соціального забезпечення громадян України, який створено та працює цілодобово на базі кризового центру Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, представників облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та громадських організацій (за згодою їх керівників) згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 10.06.2014 N 255 "Про покращення роботи з вимушеними переселенцями, які прибувають на територію Запорізької області з Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей, затвердження його складу".

Опрос