Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по урегулированию проблемных вопросов рекреационных и курортных зон побережья Азовского моря в пределах Запорожской области и утверждении ее состава

Областная государственная администрация
Распоряжение от 12.06.2014 № 265

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.06.2014 р. N 265

Про створення робочої групи з врегулювання проблемних питань рекреаційних та курортних зон узбережжя Азовського моря в межах Запорізької області та затвердження її складу

Керуючись ст. ст. 16, 21, п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про охорону навколишнього природного середовища", враховуючи протокол наради першого заступника голови обласної державної адміністрації з керівниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування від 12.05.2014, з метою вжиття заходів по забезпеченню функціонування оздоровчих закладів, розташованих в рекреаційних та курортних зонах узбережжя Азовського моря в межах Запорізької області, у відповідності з вимогами чинного природоохоронного законодавства:

1. Створити робочу групу з врегулювання проблемних питань рекреаційних та курортних зон узбережжя Азовського моря в межах Запорізької області (далі - робоча група).

2. Затвердити склад робочої групи (додається).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Самардака Г. В.

Опрос