Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации оздоровления и отдыха детей и подростков летом 2014 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 03.04.2014 № 107

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2014 р. N 107

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2014 року

Керуючись статтями 16, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", рішенням Запорізької обласної ради від 24.11.2011 N 8 "Про Комплексну обласну програму з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім'ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012 - 2016 роки" (зі змінами та доповненнями) та з метою належної організації та проведення оздоровчої кампанії у 2014 році, а також стимулювання діяльності дитячих оздоровчих закладів:

1. Затвердити заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2014 року (далі - заходи), що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій забезпечити безумовне виконання заходів, передбачених у пункті 1 цього розпорядження та рекомендувати міським головам міст обласного значення, керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади, обласній раді професійних спілок, підприємствам, установам, організаціям, які залучені до оздоровлення дітей, забезпечити виконання заходів, передбачених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення забезпечити належний контроль за цільовим використанням коштів, що спрямовуються на організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків області.

4. Головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, що беруть участь у виконанні заходів, подавати інформацію про їх виконання Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації до 01.06.2014 та 20.09.2014.

5. Рекомендувати міським головам міст обласного значення, керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади, обласній раді професійних спілок, підприємствам, установам, організаціям, які залучені до оздоровлення дітей, виконати п. 4 цього розпорядження.

6. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надати узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження голові облдержадміністрації до 15.11.2014.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації.

 

Опрос