Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании организационного комитета по вопросам подготовки и проведения ежегодного международного инвестиционного форума и научно-практической конференции в Запорожской области в 2014 году и утверждении его состава

Областная государственная администрация
Распоряжение от 23.01.2014 № 9

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.01.2014 р. N 9

Про утворення організаційного комітету з питань підготовки та проведення щорічного міжнародного інвестиційного форуму та науково-практичної конференції в Запорізькій області у 2014 році та затвердження його складу

Керуючись п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою ефективної координації підготовки та проведення щорічного міжнародного інвестиційного форуму та науково-практичної конференції в Запорізькій області у 2014 році, передбачених у підпункті 3.10. плану заходів з виконання програми "Стратегія залучення інвестицій в економіку Запорізької області на 2009 - 2015 роки", затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 29.10.2009 N 8, зі змінами:

1. Створити організаційний комітет з питань підготовки та проведення щорічного міжнародного інвестиційного форуму та науково-практичної конференції в Запорізькій області у 2014 році (далі - організаційний комітет).

2. Затвердити склад організаційного комітету (додається).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гончарука П. А.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос