Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по частичной компенсации субъектам малого предпринимательства расходов на участие в выставочных мероприятиях, в том числе в универсальной выставке "Покровская ярмарка" и утверждении ее состава

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.11.2013 № 561

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.11.2013 р. N 561

Про створення комісії з часткової компенсації суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок" та затвердження її складу

Керуючись статтею 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розділу II заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2013 - 2014 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 28.03.2013 N 24:

1. Створити комісію з часткової компенсації суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок" (далі - Комісія).

2. Затвердити склад Комісії (додається).

3. Комісії у своїй роботі керуватися Порядком використання коштів обласного бюджету на часткову компенсацію суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок", та Положенням про роботу комісії з часткової компенсації суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах, у тому числі в універсальній виставці "Покровський ярмарок", затвердженими розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації від 19 листопада 2013 року N 537, яке зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області 22 листопада 2013 року за N 52/1635, N 53/1636.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 02.12.2011 N 504 "Про створення комісії з часткової компенсації суб'єктам малого підприємництва витрат на участь у виставкових заходах та затвердження її складу" (зі змінами).

Опрос