Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение председателя облгосадминистрации от 30.03.2009 N 90 "О создании областной комиссии по вопросам ликвидации символов тоталитаризма и возвращения исторических названий в регионе, утверждении ее состава и Положения о ней"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 25.04.2013 № 207
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.04.2013 р. N 207

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 30.03.2009 N 90 "Про створення обласної комісії з питань ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у регіоні, затвердження її складу та Положення про неї"

Розпорядження втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
розпорядженням Запорізької
обласної державної адміністрації від 30 березня 2009 року N 90
 
згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації 
від 6 жовтня 2014 року N 509)

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами та з метою упорядкування роботи обласної комісії з питань ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у регіоні, внести зміни до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.03.2009 N 90 "Про створення обласної комісії з питань ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у регіоні, затвердження її складу та Положення про неї":

1. Затвердити склад обласної комісії з питань ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у регіоні у новій редакції (додається).

2. Викласти п. 4.3 Положення про обласну комісію з питань ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у регіоні в такій редакції:

Опрос