Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка частичного возмещения из областного бюджета процентных ставок по кредитам, привлеченным субъектами малого и среднего предпринимательства для реализации инвестиционных проектов

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 27.02.2012 № 71
редакция действует с 06.11.2012

Про затвердження Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 27 лютого 2012 року N 71

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
2 березня 2012 р. за N 7/1532

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 6 листопада 2012 року N 541

Керуючись статтею 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", законами України "Про державну підтримку малого підприємництва", "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", на виконання Комплексної програми розвитку малого підприємництва в Запорізькій області на 2011 - 2012 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 24.02.2011 N 8:

1. Затвердити Порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (додається).

2. Головам райдержадміністрацій організувати роботу щодо інформування суб'єктів господарювання про можливість одержання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.

3. Рекомендувати міським головам міст обласного значення забезпечити виконання пункту 2 цього розпорядження.

4. Головному управлінню економіки Запорізької обласної державної адміністрації подати узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження голові Запорізької обласної державної адміністрації до 01.03.2013.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Гончарука П. А.

6. Розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного оприлюднення.

 

 Голова обласної державної
адміністрації

О. М. Пеклушенко

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос