Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Территориальной (областной) межведомственной аттестационной комиссии по аттестации аварийно-спасательных служб и спасателей

Областная государственная администрация
Распоряжение от 07.02.2012 № 37
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.02.2012 р. N 37

Про затвердження складу Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
від 27 лютого 2018 року N 115)

Керуючись статтями 6, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законом України "Про аварійно-рятувальні служби" та наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 19.06.2003 N 201 "Про затвердження Порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.07.2003 за N 640/7961 (зі змінами та доповненнями), та з метою організації роботи Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестування рятувальників:

1. Затвердити склад Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників (далі - комісія), що додається.

2. З метою планової роботи комісії зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати Головному управлінню МНС України в Запорізькій області, міським головам міст обласного значення щорічно до 10 лютого, надавати дані голові комісії про аварійно-рятувальні служби, які підлягають атестації.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26.01.2007 N 18 "Про затвердження складу Територіальної (обласної) міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників".

Опрос