Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Запорожского регионального совета по вопросам взаимодействия местных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления при председателе областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.12.2011 № 572
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2011 р. N 572

Про затвердження складу Запорізької регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування при голові обласної державної адміністрації

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
від 13 лютого 2012 року N 47)

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", п. 9 Положення про Запорізьку регіональну раду з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування при голові обласної державної адміністрації, яке затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 30.04.2010 N 111, та у зв'язку з кадровими змінами:

1. Затвердити склад Запорізької регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування при голові обласної державної адміністрації в новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 12.10.2011 N 430 "Про затвердження складу Запорізької регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування при голові обласної державної адміністрації".

Опрос