Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента Запорожской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Регламент от 13.12.2011 № 515
Утратил силу

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.12.2011 р. N 515

Про затвердження Регламенту Запорізької обласної державної адміністрації

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Запорізької обласної державної адміністрації
 від 14 лютого 2012 року N 55
,
 від 25 липня 2012 року N 340
,
 від 3 січня 2013 року N 1
,
 від 21 січня 2014 року N 7

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Запорізької обласної державної адміністрації
 від 30 серпня 2017 року N 455)

Керуючись ст. 45 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.99 N 2263 "Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації", у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 N 1270 (зі змінами та доповненнями) та з метою удосконалення роботи Запорізької облдержадміністрації:

1. Затвердити Регламент Запорізької обласної державної адміністрації (далі - Регламент), що додається.

2. Зобов'язати заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Пелиха Ю. Г. довести вимоги Регламенту для впровадження в практичну діяльність до начальників відділів, завідувачів секторів апарату, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голів районних державних адміністрацій, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

3. Начальникам відділів, завідувачам секторів апарату та керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації забезпечити вивчення Регламенту та його безумовне виконання.

4. Головам райдержадміністрацій в разі необхідності внести відповідні зміни та доповнення до Регламентів райдержадміністрацій.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28.11.2007 N 404 "Про затвердження Регламенту Запорізької обласної державної адміністрації" (зі змінами та доповненнями).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Пелиха Ю. Г.

 

Голова Запорізької обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко

 

Регламент
Запорізької обласної державної адміністрації

1. Загальні положення

1.1. Регламент Запорізької обласної державної адміністрації (далі - Регламент) регулює організаційно-процедурні питання діяльності обласної державної адміністрації.

1.2. Обласна державна адміністрація у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про місцеві державні адміністрації" та іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації та цим Регламентом.

Опрос