Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по подготовке и проведению в Запорожской области в 2012 году Года спорта и здорового образа жизни

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 30.11.2011 № 497

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2011 р. N 497

Про затвердження плану заходів щодо підготовки та проведення в Запорізькій області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя

Керуючись ст. 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 N 360-р "Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя" та з метою популяризації фізичної культури та спорту в Запорізькій області:

1. Затвердити план заходів щодо підготовки та проведення в Запорізькій області у 2012 році Року спорту та здорового способу життя (далі - план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації та районним державним адміністраціям забезпечити виконання плану заходів.

3. Рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення, обласному центру фізичного здоров'я "Спорт для всіх", обласному центру фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" забезпечити виконання плану заходів.

4. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації підготувати узагальнену інформацію про хід виконання цього розпорядження голові обласної державної адміністрації до 01.02.2013.

Опрос